Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem reagáltak az országo...

Miért nem reagáltak az országok Lavrov kijelentéseire?

Figyelt kérdés

Komoly, súlyos és borzasztóan frusztráló kijelentéseket tett, viszont (tájékozódásom alapján) nem ékezett rá válasz, reakció.

( Egyedül (meglepetésemre) Kína volt, aki megszólalt, ő is pozitív irányba (szintén meglepetésemre) nem támogatva az oroszokat).

Miért van ez? A magyar külügy is a gázzal van elfoglalva, azt hittem a reggeli tájékoztatóban erről lesz szó, de a gázról volt…


( kérlek mellőzzetek mindenféle provokatív hozzászólást, nem szeretném ha a kérdésem alatt értelmetlen politikai vita alakulna ki, csak szeretnék a kérdésre értelmes választ kapni)


2022. ápr. 27. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mit kéne reagálni? Igy is túl sok a szájkarate. Ahelyett hogy mindenki lehiggadna.
2022. ápr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Mindenféle provokáció nélkül, de erre nem a magyar külügynek kell elsőként reagálni, és jobb is ha csöndben maradnak addig, amíg a "nagyok" nem reagálnak.

Azon pedig nem tudom miért lepődik meg bárki, hogy az oroszok a fegyverszállításokat beavatkozásnak tekintik, számomra az a furcsa, hogy erről nem a háború első napjaiban tettek határozott kijelentést.

Nem véletlenül nem válaszoltak azonnal, nyilván nem meglepő, hogy az oroszok kezdenek besokallni a folyamatos fegyver, és most már nehézfegyverek beszállítása miatt.

Nem kedvelem az oroszokat, és az ukránokat sem, de várható volt, hogy ilyen irányba tolódik el a háború, és ezt nem a magyar külügynek kell elsőként lekommunikálni.

2022. ápr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze,elsőként valóban nem nekünk kell lekommunkálni, de mivel mindenkit érint a probléma, szerintem lehetett volna róla legalább szót ejteni.
2022. ápr. 27. 07:06
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Valszeg Ukrajna kap még egy kis iszlander rakétát főleg a logisztikai részére a vasútállomásokat megsemmisítik és legalább 1 hét mire odaérnek a szállítmányok legalább is 1 része mivel az oroszok figyelni fogják elég rendesen már szerintem csomó fegyverraktárat felszámoltak amiben nyugati fegyverek voltak csak az ukránok f*snak közölni ilyen híreket a morál miatt.
2022. ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok meg valamit csak visszaböfögnek a nagyhatalmak de továbbra is fegyverekben látják a békét akkor taps mert itt nem lesz a fegyverektől béke az oroszoknak még mindig 1000x több van és az ukránok könyörögnek mivel nem ér időben oda hozzájuk szóval tárgyalni kell de ez legalább még pár hét putyin azt akarja jobb kártyái legyenek az asztalnál ami a donbasszt takarja majd. Senki sem tudja putyin tervét tippelgetni tudok én is.
2022. ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki lapít a fűben. Nem szeretnék, ha rájuk dobnák elsőként az atomot
2022. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Oroszország hónapok óta fenyegeti mindenkit és mindent atommal. Nem lehet már komolyan venni egy idő után az újabb és újabb fenyegetőzést.
2022. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Csak a drogos zelenszkire szeretnek reflektálni mert ő a sztár a világhős.
2022. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
54%

#2


Egy csomó dolog van amire nem a magyaar külügynek kelleene reagálnia, de mégis megteszik.


Mint ahogy a Twitter felvásárlásához sincs sok köze Varga Juditnak, de ő azért csak megszólalt.

2022. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: A Twitter talán kevésbé veszélyes mint Oroszország.
2022. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!