Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról a nonszens...

Mit gondoltok arról a nonszenszről ahogy Ursula Vonderleyen kényszeríteni akar minket és minden országot arra, hogy ne vegyünk gázt Oroszországtól?

Figyelt kérdés
Fenyegetőzik kötelességszegési eljárásban részesülünk és minden ellenszegülő tagország is de én őszintén szólva nem szeretném, ha az lenne ami most lett pl. Lengyelországban. Nagyon nem vagyok fideszes de most nagyon is egyetértek azzal amit a Fidesz csinál és nem igazán értem miért akarja teljesen tönkretenni az országokat ez az egyre ellenszenvesebb nő, aki szerintem kábé őrültebb most mint Putyin!! Nekünk nincs pénzünk erre a szankcionálgató hülyeségre.
2022. ápr. 29. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt kérte tőle az USA!:)
2022. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ursula és doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr találkozója/Brüsszel.


2022,utólag színezett.


[link]

2022. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Szovjet édestestvéreinket, mint hadban álló felet mindenben támogatnunk kell, elvégre értünk is harcolnak. És ha csak annyival tudjuk, hogy megveszünk tőlük amit lehet, akkor annyival kell. Bár én jobban örülnék, ha csapatokat is küldenénk ukrajna ellen.
2022. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelmű, hogy ki kell lépnünk az EU-ból, és az oroszok oldalára állni, de minimum semlegesnek maradni. Ha EU tagok maradunk, ki fognak minket véreztetni, és továbbra is falkában támadni. Lépjünk csak ki, nézzük csak meg mire megy a sok EU-s multi a mi munkaerőnk nélkül. Orbán akkora pofont tudna nekik kiosztani, hogy belegebednének.
2022. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Jól beszéltek testvéreim! Nyugat felől jó idő, vagy jó ember még nem jött.
2022. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ursula egy csicska bábú a sok közül. Davos Agenda 2021, Klaus Schwab
2022. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Felvilágosító videó a vakoknak: https://www.youtube.com/watch?v=rBbewiVc6nY
2022. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

"nézzük csak meg mire megy a sok EU-s multi a mi munkaerőnk nélkül. Orbán akkora pofont tudna nekik kiosztani, hogy belegebednének."


Bruhahahaha...🤣🤣🤣

2022. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tobas ***** válasza:
49%

"Lépjünk csak ki, nézzük csak meg mire megy a sok EU-s multi a mi munkaerőnk nélkül. "


Attól, hogy kilépünk nem biztos, hogy a magyarok hazajönnének. Brexit után is sok magyar maradt kint. Ugyanúgy Magyarországon is gondok lennének a külföldi munkavállalók nélkül.

2022. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne az összes gázt szívnia ursulának hogy az oroszok ne tudjanak mit eladni és csórók lennének és vége lenne a hadakozásnak.
2022. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!