Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin abban a hiszemben...

Putyin abban a hiszemben generál(t) egy újabb hidegháborút, hogy ebből talán győztesként jön ki Oroszország?

Figyelt kérdés

A 20. századi hidegháborút egyértelműen elveszítette a Szovjetunió, ami láthatóan nagyon fáj Putyinnak.

A mostani újabb hidegháborús helyzettel kihívja a nyugati országokat egy visszavágóra? És mennyi esélye van, hogy ebből győztesként jön ki Oroszország?



2022. ápr. 30. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

"Hiába teszed ezeket nevető smiley-kat attól még ugyanúgy hülyét csinálsz magadból."


Nem barátom, azt nem én csináltam magamból. :D

2022. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%

10

Igen, tényleg az egészvilág szankcionálja az oroszokat, jujj de nagyon pofára fogtok esni... 🤡🤡🤡

[link]

Azt az apróságot tegyed hozzá, hogy akik szankcionáljak az oroszokat, legalább annyira kibsznak magukkal is, mint az oroszokkal.

2022. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
A hanyatló nyugat újra pofára esik és meghajol az oroszok előtt, mint ahogy már 50 éve teszi. Gondolom te is Jakutföldről írod a választ :D
2022. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
McClane a beteges ruszofób, aki az egész napát itt tölti a gyakorin hogy ossza nekünk a bölcsességeit. Bármikor benézek, bármilyen időpontban mindig itt van. Ez azért elég hihetetlen :-) Ezért kapsz fizetést, vagy csak ez az életed?
2022. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"aki az egész napát itt tölti a gyakorin hogy ossza nekünk a bölcsességeit."


El kell hogy keresítselek, ez sajnos nem igaz. Olyankor vagyok itt amikor a gépnél kell csinálnom valamit és van időm alt-tabozni :D


"Bármikor benézek, bármilyen időpontban mindig itt van."

Ez sem igaz. Én is alszom, én is dolgozom én is élek - bármilyen hihetetlen ez sokak számára. :D


"Ezért kapsz fizetést, vagy csak ez az életed?"

Egyik sem :D

2022. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#8

Sántít a hasonlatod, mert mi NATO tagország vagyunk.

2022. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!