Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi fog történni május 9-én az...

Mi fog történni május 9-én az orosz-ukrán háborúban?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor tud valamit?

2022. máj. 4. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmi. Az oroszok valószínűleg azt hitték, hogy ha átcsoportosítják a kijevi erőiket délkeletre, akkor majd sikerülni fog az áttörés, és akkor győzelmet tudnak hirdetni Május 9.-re. aztán már két hete megy a nagy offenzíva, és pár falvat sikerült eddig csak elfoglalniuk.
2022. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Atomcsapást mér a nyugatra.
2022. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Vásárold fel a jód tablettát. Már az első töltet után be kell szedni!
2022. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Egyenlőre a sajtó, és a nyugati orosz elemzők csak találgatnak. Konkrét terv nincs még. Bár Putyin tény hogy szeretné be kebelezni egész Ukrajnát. Ezért képes lenne bármire. És az is tény hogy Putyin fenyegetőzik. Hogy mi várható május 9.-én? Várhatóan Moszkvában a Kreml előtti téren disz bemutató lesz, ahol az orosz népnek bemutatják a legújabb fegyvereket. Erő fitoktatás céljából. De egy atomháborúra kicsi az esély. Mivel a NATO is Atommal válaszolnak.
2022. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Biztos bejelentenek majd valamit, amitől az átlagpolgárok világszerte összerottyantják az alsót, és triplaszorosan közelebb érzik majd a harmadik világháborút.
2022. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MDaniel98 ***** válasza:
86%
Szerintem hivatalosan is elismerik majd háborúnak. Az biztos, hogy befejezni nem fogják, vagy ha igen, akkor tényleg semmi értelme nem volt az egésznek.
2022. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
A győzelem napján fognak hivatalos haduzenetett kuldeni Ukrajnának mondván,hogy belekényszerítette a nyugat és utánna berendelheti a tartalékosokat és igazi megsemmísítő csapást mérhet ukrajnára.
2022. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Putyin föbe fogja löni magát, mint anno Hitler bácsi....
2022. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@7 "igazi megsemmísítő csapást mérhet ukrajnára."

LOL. Ha meg tudta volna tenni, már megtette volna. Vagy csak poénból lövette szét a fél haderejét? :D Ne nevettesd ki magad.

2022. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!