Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a helyzet az Ukrán biológia...

Mi a helyzet az Ukrán biológiai laboratóriumokkal? Az orosz hírszerzés mennyit talált és lehetnek még durvább dolgok Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam 32 labor van de lehet 40 is mi a pontos szám?

Meg milyen dolgokkal foglalkoztak a laborokban szlávok elleni vírus amit még írt valaki de pontos vírusokat nemtom nyílvánosságra hoztak e.



2022. máj. 6. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
XD
2022. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Erős a gyanú hogy négy orkot és hat jetit is ott rejtegetnek az amcsik, de Mucsaröcsöge utolsó utcájában már azt is beszélik hogy Godzillát is Ukrajnában rejtették el.
2022. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Tuti, hogy vannak. Miért emelik olyan nehézkesen meg a seggüket Mariupolban az Azovstalban? A ruszkik engednék őket, de nem mernek feljönni, mi lehet ott, amit annyira kell őrizni?
2022. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róluk semmi konkrét bizonyíték
2022. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 igen lehetnek meglepetések még az AZOV bunkerben
2022. máj. 6. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez is amolyan konteó, mint anno hogy Afganisztánba az olaj miatt mentek, miközben ott szinte nincs is olaj.
2022. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Tegnapi index cikk azt írta hogy vannak lakosok de abban nem olyan biológiai fegyverekkel kísérleteztek amik etnikai alapon fertoznek. Nah már most nekem itt lenne egy olyan kérdésem hogy azt miért nem cáfolták hogy biológiai fegyverekkel kísérleteztek? Csak az etnikai alapú fertőzést cáfoltákXD
2022. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakosok=laborok
2022. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy úgy 50 évvel ezelőtt Harkovban volt egy neves intézet, ahol fagyasztásos konzerválással (kriobiológia) foglalkoztak.
2022. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es: most meg fogsz lepődni, de a biolaborokban bizony fertőző vírusokat és baktériumokat tárolnak és vizsgálnak. Ez a feladatuk, mint tudósok is kutatók munkahelye. Biolaborok mindenhol vannak, itthon is, sőt, Oroszország például a világ legnagyobb feketehimlő-tartalékán ül, onnan szoktak mintákat importálni más országok tanulmányozásra.
2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!