Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Május 9-én második világháború...

Május 9-én második világháború évfordulója miatt Putyin állítólag tervez valamit. Vagy bejelenti hogy vége a háborúnak, vagy másik országokat is megtámad és annektál. Szerintetek mi lesz a végkimenetel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Atomháború.
2022. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Már minek?
2022. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Végre, gyerekkoromban imádtam a Fallout játékokat.

Remélem lehet majd pontokat gyűjteni.🥰🥰🥰

2022. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem tuti valami rossz lesz. Lengyelek vagy Románok felé megindulnak az oroszok, mert ők nagyon sok fegyverszállítmányt küldtek Ukrajnába, és hiába NATO tagok, a NATO nem mer majd lépni. Vélemény?
2022. máj. 7. 19:51
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amíg Ukrajnával nem jutnak dűlőre nem hiszem hogy megtámadnak más országot, de persze remélem a jelenlegi háborút is abbahagyják minél hamarabb.
2022. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Bejelenti a háborút, ugyanakkor figyelmeztető töltetet küld Zelenszkijre. Az utódja kénytelen lesz bármit aláírni. A náci ukránokkal pedig újjáépítteti a lerombolt városokat.
2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Bejelenti, hogy bevonul Magyarországra, mert itt a sok hívője valóban tapsolva fogadná
2022. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max hangsúlyozni fogja, az elért sikereket meg dicsérgetni fogja az orosz katonákat, nem kell ezt túlmisztifikálni, bármilyen nagyszabású dologra készülne, nem sok értelme lenne egy dátumra időzítenie, mármint stratégiailag nincs sok értelme pont arra a dátumra időzíteni valamit, amikor valószínűleg mindenki valami nagyszabásút vár.

Szinte biztos, hogy a háború végét nem fogja bejelenteni, meg más országot sem fog megtámadni.

2022. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3# Fene a gusztusod. Inkább a Penny-s pontokat gyűjtsed:)
2022. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Bejelenti hogy megszületett az Antikrisztus, és nekünk harangoztak.
2022. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!