Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit fog ma bejelenteni Putyin?

Mit fog ma bejelenteni Putyin?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 06:01
A kérdező szavazást indított:
totális háborút/ mozgósítást
atomháborút is
ma még nem, pár napot vár még vele
19 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ugye ma van 9-e
2022. máj. 9. 06:01
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, mit kellene?
2022. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Már reggel 9 óra van Moszkvában, már nem lesz atomtámadás. Azt nem szokás bejelenteni, taktikai atomot bejelentheti, hogy átállnak arra, és azzal folytatják a háborút, de az túl kicsinyes lenne oroszhoz, így szerintem befejezik a háborút. De a győzelem napján vesztést nem hirdetne be, és Zelenszkij nem adta meg magát és ott van már Trudeau is ukrajnában, szóval vagy taktikai atomot, vagy atomháborút. Szerintem rohamos taktikai atombombára váltanak át, kipróbálják hogy megy vele, kérdés mit lép rá a nyugat.
2022. máj. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes Pierog receptet, tuti biztos tipp, pont most beszéltem vele!
2022. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2022. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
54%
Ahogy Orbán is mondta a pápának, 9-én vége lesz a háborúnak.
2022. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem mondott amivel a britt tudósok riogattak
2022. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hypno ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

Zseniális ez a faszi.


"Oroszország megelőző cssaapást mért az őt megtámadni akaró Ukrajnára."

"nemzetközi zsoldos-bandákkal harcol Oroszország, akik megpróbálják megtörni Oroszországot"


És ezeket a dolgokat az oroszok tátott szájjal hallgatják és csont nélkül beszopják.

2022. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

jaj, mert amerika vagy mittomén ki szerint ma be fog jelenteni valamit, akkor az úgy is lesz. azért mert mondtak valamit az nem úgy lesz.


mint amikor találgatóztak az amerikaiak hogy mikor támadnak az oroszok, aztán az orosz védelmi miniszter meg beszólt nekik hogy "most akkor mikor támadunk? mert úgy szervezném a szabadságom" xD

2022. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hypno ***** válasza:

#9


Ja. Deák Dani ezen kacarászott jót a Fb oldalán,aztán két nap alatt égő pofával tüntette el a posztot, amikor a hazudós oroszok mégiscsak támadtak.

2022. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!