Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Finnország benyújtja a...

"Finnország benyújtja a NATO-csatlakozási kérelmét" ez szép napja lesz Putlernek? Nem akart NATO-tagot a szomszédjába-hát tessék. Szülinapi ajándék!

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Örülsz, hogy erről most kérdést kellett kiírnod?
2022. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

igen, örülök. és napokon belül társul Svédország, na és ott lóg Ukrajna ami most kapott 200 mrd USD segélyt, valamint az ő nato-tagsága is érik.


Ezszép volt PUTLER! egyet se akartál , hármat is kapsz!

2022. máj. 12. 11:04
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Ukrajnát nem fogják felvenni.
2022. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Ukrajnát nem fogják felvenni."


NOS, Putler ez esetben is "jól jár" mert Finn+ Svéd az máris 2 tag a szomszédjában.


Mindenképp mélytorkozik a kopasz.

2022. máj. 12. 11:09
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én szomszédaim lennének, én is beléjük csatlakoznék jó sokszor.

[link]

[link]

2022. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen, ha az ostobaság nagy hatalommal párosul.
2022. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Még lehet hogy megtámadják a finneket és kapnak atomot is. Még nem NÁTÓ tag
2022. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bármit gondoljon is a háborúról, ez hatalmas stratégiai baklövés volt Putyin részéről. Azt gondolta, hogy Ukrajna lerohanása elriaszt másokat a csatlakozás gondolatától is, és erre a finnek csatlakozni akarnak. A saját lábönlövés tipikus esete.
2022. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Még lehet hogy megtámadják a finneket "


Hát... történelem. egyszer már beszopták. Beszopják újra

2022. máj. 12. 11:21
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem akarok ünneprontó lenni, de megkérdezték erről a svéd vagy finn embereket, mondjuk egy népszavazás keretében? Mert a NATO tagságuk azzal is jár, hogy felfestenek a városaikra egy nagy vörös szélkeresztet, hogy ide kérjük majd az atomot. A svédek eddig is NATO kottából játszottak, de a finnek szerintem elég jól elvoltak a ruszkikkal, még a fegyverzetük jelentős részét is onnan szerezték be, és a két ország közt tudtommal semmilyen problémás dolog sincs ami akár hosszútávon is problémát okozhat. Én szerintem ezen a finnek csak bukni fognak, az oroszoknak kb. mindegy a dolog, legalább lesz mire fogniuk hogy kilépnek minden SALT egyezményből.
2022. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!