Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orosz katona vallomása: ''...

Orosz katona vallomása: '' SÍRTAK KÖNYÖRÖGTEK az ukrán civilek, de én csak lőttem'' Ezek után is gondolom drukkol valaki Putyinnak igaz? Mi van a magyarokkal?

Figyelt kérdés

Novák Katalin posztját ellepték Usa ellenes, ukránellenes Putyin imádó hozzászólók, akik Oroszországnak drukkolnak.


Nem is tudom, hogy ezek az emberek, hogy tudnak tükörbe nézni???


Putyin megtámad egy országot,emberek halnak meg, már itt el kéne ítélni, de nem bammeg még éltetik.


Ez milyen társadalom? Fasiszta? Vagy mi van velünk, hogy egész EU a jó oldalon áll, felfogja ki támadott meg kit, itthon meg megy a ruszkik éltetése.


Szégyen!


NOVÁK KATALIN: '' ELÍTÉLJÜK A PUTYINI AGRESSZIÓT''


!!!!!



2022. máj. 14. 20:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

biztos a mindenegyben.blog a forrás :D

de szerintem kitalálta a kérdező

2022. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

#18

Az Ukránoknak a belső konfliktus most nem hiányzik a helyi antiszemita és nacionalista bagázzsal, akik harci erőt képeznek. Kb. mintha mi háborúban állnánk, és a Betyársereg mindenféle faxságot beszélne, de azért nélkülözni nem tudnánk őket, ezért elnézzük.


De ennél mélyebben gyökerezik a probléma, a mi "náci" alakulatunk, a Mi Hazánk azért egy liberális alakulat ezekhez képest. Az, hogy az Ukrán társadalom nem tudta maga mögött hagyni ezt az ideológiát, ahol Horogkeresztes skinheadek halállistékat írogatnak, jól mutatja, hogy semmi keresnivalójuk az EU-ban. Oroszország 2.0, morálisan semmi különbség nincs.


Az Ukrán civil áldozatok viszont más téma, miattuk kell Ukrán pártinak lenni. De ettől még Zelenszkij egy ge*i az egész Ukrán elittel együtt.

2022. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%

Azt tudod-e, hogy több ukrán civil vallomása is megtalálható a neten, akik meg az urkán katonák kegyetlenségéről beszélnek, amiket a saját civil lakosságuk ellen követtek el? Erről miért nem beszél egyetlen ukránpárti sem? Ja, mert egyből orosz propagandának tituláljátok, de amit a nyugat mond, az biztosan mind 100%-ban igaz.

Én kárpátaljai vagyok, személy szerint nem “drukkolok” Putyinnak, sajnálom a civileket. De undorító, amit Ukrajna művel, és az EU meg Nato még támogatja.

2022. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy sima propaganda. Arról már nem szoktak írogatni, a libsik, hogy az Azov Lègió gyilkolàssza az ukránokat (Pl.: Bucsa).
2022. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 MDaniel98 ***** válasza:
42%
Nem értem én ezt a nagy orosz imádatot, ők is és a nyugat is okozott nekünk elég problémát a történelmünk során, ezért mindkét oldaltól kb. egyenlő távolságot kellene tartanunk.
2022. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
57%
Hát van egy olyan érzésem, hogy jó magyar szokás szerint megint a fasz rossz oldalára állunk..
2022. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
95%

Annak drukkolok, hogy valamelyik kidől a sorból, és beoffol ez a sz. r háború.

Valamelyik, vagy mindkettő eltűnhetne a semmibe.

2022. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
26: szerintem jelenleg egyik oldallal se járunk, járnánk jól
2022. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!