Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor fog lezárulni az orosz-u...

Mikor fog lezárulni az orosz-ukrán háború és hol lesznek utána az ukrán határok?

Figyelt kérdés
Lelkes függetlenobjektív médiát olvasók már az ukrán előretörésről számolnak be, de tényleg reális lehet ukrán részről egy olyan győzelem ami során nem veszítenek további területeket?

2022. máj. 15. 12:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ma 14:07

Nekem van világos elképzelésem róla és lehet mondjuk az hogy mikorra fog ez megvalósulni az teljesen légből kapott de az hogy ki az erősebb és neki milyen céljai lehetnek azért szerintem ennyi idő után mindenkinek világos kéne legyen, ehhez képest itt is meg máshol is olyan kommenteket olvasok amik alapján vagy én vagyok hülye vagy az aki elhiszi, hogy itt egyenlő felek küzdenek és bármi megtörténhet.

2022. máj. 15. 14:20
 12/17 MDaniel98 ***** válasza:
Ha ilyeneket előre tudnék igen jól jövedelmező jósdát üzemeltethetnék.
2022. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!


Ez pont egy olyan kérdés, amit itt ezen az oldalon senki nem tud neked meg válaszolni, mert a orosz-ukrán háború, szinte óránként változik.

Putyin nem nyugszik amíg el nem foglalja Ukrajnát, ha sikerül neki.

Én csak bizakodok benne, hogy nem lesz atomháború, mert jelenleg is nagyon közel állunk hozzá, ha lehet hinni az Orosz és a USA híreknek. Mind a kettő fél fenyegetőzik vele.

2022. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Mint kiderült, nem az ukránok közelítették meg az orosz határt, hanem a határjelző oszlop vándorolt velük együtt ide-oda, azaz nem volt jelen esetben harc az orosz erőkkel, a derék ukrán harcosok pedig egyszerűen magukkal cipelték a határállomást. És itt nincs semmi meglepő, nyilvánvalóan a határjelző oszlopok is szerepelnek az ukrán fegyveres erők katonáinak felszerelésében."


:DDD

2022. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
14! Írja egy orosz háborús propagandaoldal, -vagyis annak egy magyar fordítása- most érted...
2022. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahova viszik a cölöpöt.
2022. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem lesz Ukrajna.Minek?

Ukrajnát fel kell osztani.


Orszország határos lesz Magyarországgal(felvidék mindig is magyar terület volt).A többi maradék a lengyeleké,románoké lesz.

2022. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!