Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy Belgium bezár, arra...

Az hogy Belgium bezár, arra engedtet következtetni hogy a majomhimlő cseppefertőzéssel terjed?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy az ilyen nyavaják szexuális úton terjednek mint az AIDS. Akkor nem kellene lezárni semmit, elég lenne védekezés. Viszont így hogy lezár Belgium és már Bécsben van a majomhimlő azt jelenti, hogy ez simán egymásraköhögéssel, prüszköléssel terjed?


Úgy jött létre emberen is, hogy egy majomtartó a kismajmát puszilgatta? Hogy nem vette észre a himőjét?


Az EU ismét bezár?



2022. máj. 23. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Az EU bezár lassan, mi is
Csak az EU zár be. Mi nem
Az EU sem zár be csak pár ország
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem zár be Belgium, a fertőzötteknek rendeltek el csak karantént. A kettő nem ugyanaz!
2022. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

"Úgy tudtam, hogy az ilyen nyavaják szexuális úton terjednek mint az AIDS."


Rosszul tudtad. Nézz utána, barátod a google.

A nyavalya meg ly betűvel van, nem j-vel.

2022. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Majd covidos lesz néhány majomhimlős, amiből előjön a majomvariáns.

Akkor aztán bezár minden. Muszáj, kezd leülni az ukrán téma.

2022. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Szexuális úton terjed igen!


Kivéve ha kicserélnek néhány néhány gént mondjuk az influenza genetikai állományából merítve....

2022. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
6# ha szexuális úton terjed, akkor minek bezárni? Hol van ilyenkor az EU? Miért nem ítéli el az LMBTQ-sokat?
2022. máj. 23. 09:40
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Eredetileg a covid vírusa is csak állatról emberre terjedt.

De hogyan hogy-hogy nem, Billy bácsi laborjától pár száz méterre el kezdett terjedni egy olyan, ami emberről, emberre is átmegyen

2022. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez egyfajta himlő és attól függetlenül, hogy Afrikában régóta jelen van, nem tudják pontosan miképpen terjed és a hatását is csak most kezdik komolyan vizsgálni.

Eddig ugyanis csak néhány istenhátamögötti néger faluban terjedt, de ez a nagy jövés-menés, a turizmus, de főleg a migráció mindenféle kórt széthurcol a világban, hiszen olyan csóró, pénztelen emberek is tömegesen, jószeréval ellenőrizetlenül vándorolnak, akik korábban erre gondoli sem mertek.

Sajnos regionális, helyi járványok mindig is tucatjával voltak a Földön, csak nem terjedtek nagyon el, nem volt régen akkora mozgás. Manapság viszont egy kis indiai falutól, vagy pár dzsungelbeli néger kunyhóból pillanatok alatt aljuthat a kór a világ minden részére.

Hallottam én is ezt a véleményt, hogy szexuális úton terjed, de ezen szerintem csak a közelséget értik, mert ez nem nemi betegség, vagyis akkor már bármilyen kontaktus elegendő, talán akár egy kézfogás is, csak nem akarnak felesleges pánikot kelteni.

Remélhetőleg nem lesz olyan veszélyes, mint a fekete himlő volt, szerintem várjuk meg a pontosabb beszámolókat, vizsgálatokat.

2022. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem kellett volna majom DNA-ból fejlesztett vakcinákkal szurkálnotok magatokat. Nesze nektek
2022. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Belgium nem zár be, a betegek kerülnek karanténba.
2022. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi zár be? Te most egész nap ezeket a téves koncepciós, majomvírusos kérdéseket fogod nyomatni?
2022. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!