Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A románoknak miért háborús...

A románoknak miért háborús bűnösök a nemzeti hőseik?

Figyelt kérdés
Pl. Avram Iancu. Legalábbis több ilyenjük is van. Ezek szinte semmi mást nem csináltak, csak magyar civileket öltek. Szimpla népirtók. Vagy mi tudjuk rosszul, és ezek pozitív dolgokat is tettek? Vagy a románoknak ez a kettő elválaszthatatlan, ilyen a kultúrájuk? Vagy elfogultak, vagy kiskoruktól átmosták az agyukat?

2022. máj. 24. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
#10: Persze, meg kell tanulni, hogy a liberális demokraták szemében nem a tetteid ítélnek meg, hanem hogy az ő pártjukon állsz-e.
2022. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem amiatt van ez, mert nincs valami hosszú történelmük és nem sok hősies dolgot csináltak, csak ilyen embereik vannak. Az is igaz, hogy a mi hőseink között is vannak kétes erkölcsű emberek.
2022. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Általában azt nevezik nemzeti hősnek, aki megvédte a nemzetet... Egy másik nemzettől. Ez az esetek 90%-ban azt jelenti, hogy a másik nemzetnek valamit ártott, a másik nemzet szemszögéből bűnös.
2022. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem, ezek tényleg csak civileket öltek, tömeggyilkosságokat követtek el, nem a nemzetükért, mert Magyarország területén követték el. Nem értek el katonai sikereket. De már Vlad Tepes is elég aljas volt, bár ő sikeresnek mondható.
2022. máj. 25. 09:57
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos az úgynevezett hivatalos, aktuális politikai trend az egy dolog...


A felszabadulás és a rendszerváltás között Szamuely Tibor megbecsült, hőn szeretett példaképe volt hazánknak számtalan tér, iskola, utca, épület, stb...stb...volt róla elnevezve és állandó téma volt az élete, munkássága, stb...stb...


Ezzel szemben ma?


Ma Szamuely Tibor a magyar történelem egyik legnagyobb gazemberének van beállítva.


Ezen a "pálforduláson" én mindig csak mosolygok hiszen Szemuely Tibor életrajza, munkássága nem változott meg CSAK MÁSOK MONDJÁK MEG, HOGY MI A HIVATALOS SZÉLJÁRÁS!!!!!


Persze az okos emberek tudják, hogy melyik felén vajas a kenyér:-)


Miskolcon a felszabadulás és a rendszerváltás között volt Korvin Ottó utca. A rendszerváltás után AZ ÚJ EMBEREK elkezdték támadni Ottót, hogy ilyen tömeggyilkos volt meg olyan...de azért Miskolcon mindig túlsúlyban vannak a MI embereink. Elhatároztuk, hogy engedve az ÚJ EMBEREKNEK teljesítjük a kívánságukat de azért...úgy, hogy a káposzta is megmaradjon:-)


Átneveztük az utcán Corvin utcává:-)))


És összekacsintottunk:-)


Ezeket bátran merem leírni mert ha egy ÚJ EMBER most olvas és lóhalálában nekimegy a Corvin utcának nem teheti mert 350 évre le van védve.


Szóval...mi is volt a kérdés?:-)


A románoknak miért háborús bűnösök a nemzeti hőseik?


Kinek mi a háborús bűnös és kinek mi a nemzeti hős...

2022. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A románok nem bövelkednek nemzeti hősökben,érdemes lenne meghallgatnia egy román történész véleményét.


[link]

2022. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#26 Ezt a videót már én is láttam.Szerintem elég objektíven magyaráz, van benne ráció.
2022. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Most a 18-as aki egyébként a 16-os is úgy csinál, hogy ellentmondjon a 17-esnek tehát megmutatja, hogy igenis megnézik a videót...!


Ügyes:-)))))))))))))))))))))))))


Pedig a kutya sem nézi meg mert a 18-as a 16-os.

2022. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
15, kiirtani 8000 civilt a származása miatt, egész falvakat, ráadásul kisebbségiként háborús bűn, tömeggyilkosság. Ezek nem katonai cselekmények voltak. Húzzál Romániába, ha neked ez a norma.
2022. máj. 25. 10:25
 20/21 anonim ***** válasza:
87%

#19 Teljesen hülye vagy! #18 vagyok, nem én írtam a #16-os hozzászólást.Nem tűnik fel, hogy nem is ugyanazon a százalékon áll a két felhasználó??

Te egy nagyon ostoba ember vagy.

2022. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!