Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin tényleg beteg?

Putyin tényleg beteg?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy rákos lehet, vagy valami, de már nem hiszek el semmit a balliberális médiának meg az ukrán háborús propagandának.


(Ja, és nem vagyok oroszfan, csak idegesít, hogy megy mindig a hazudozás. Szóval, mi az igazság?)



2022. máj. 26. 22:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9: Nem akarom védeni Putyint, mert háborúellenes vagyok, és sajnálom az ukránokat, de azért ez a háború nem ilyen egyszerű dolog. Másrészt meg más országoknak, pl. az USÁ-nak is voltak mocskos háborúi.
2022. máj. 26. 22:54
 12/20 hypno ***** válasza:
54%

#11


Más háborúi miért is indokolják Putyin hódító háborúját és tömegek legyilkolását, internálását?


A háború meg tök egyszerű. Nem kell más országokat megtámadni.

2022. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12: Nem indokolják, csak éppen most divat az oroszokat meg Putyint az utolsó gonosznak elmondani, közben pedig az USÁ-nak is voltak hasonló húzásai: pl. Irak.
2022. máj. 26. 23:00
 14/20 hypno ***** válasza:

#13


Nem érdekel. Ez a helyzet most van.

Ki támadott úgy, hogy előtte garanciát vállalt Ukrajna területi épségének biztosítására? Szólj ha nem Putyin volt.

Egy hazudós féreg.

Az ilyen "miért nem az unokáit fojtogatja az anyja dácsájában"? (Bödőcs)

2022. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14: Oroszbarát kormány volt az ukránoknál. CIA közreműködéssel megdöntötték, helyette USA-barát kormány lett. Nem csak az oroszok a hibásak a helyzetben.


Egyébként elfogadom az álláspontodat, de ha ez a háború véget ér, és majd az USA indít megint valahol egyet, akkor ugyanezt az elítélő hangot várom tőled.

2022. máj. 26. 23:13
 16/20 hypno ***** válasza:

#15


Az oroszbarát bűnöző Janukovics visszavonta Ukrajna felvételi kérelmét az EU-ba.

Azért zavarták el.

2022. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16: Nem lenne háború, ha maradt volna.
2022. máj. 26. 23:26
 18/20 hypno ***** válasza:
93%

#17


Mi köze Ukrajnához Putyinnak? Mi köze hozzá kit választanak meg maguknak?

2022. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18: A nagyhatalmak mindig beleszólnak a kisebb országok dolgába. Érdek.
2022. máj. 26. 23:43
 20/20 MDaniel98 ***** válasza:
100%
70 éves lesz, ezért nem kell túlzottan nagy képzelőerő ahhoz, hogy elhiggyük, hogy van valami baja, de szerintem ez addigiekből az tűnik ki, hogy senkinek semmiféle fogalma nincs róla, hogy mi lehet, és csak találgatnak.
2022. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!