Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Putyin totális közönnyel...

Ha Putyin totális közönnyel szemlélte volna Ukrajna nyugati pálfordulását, akkor milyen jövő várt volna Oroszországra?

Figyelt kérdés

Csupán fikció, de tegyük fel, hogy:

* 2014-ben az oroszokat totálisan hidegen hagyják a Majdani események

* 2014-ben eszükbe se jut, hogy megszállják a Krímet

* Nincs Dombasz-i lázadás és most semmi háború nem lenne

* Ukrajna folyamatosan közeledik a NATO tagsághoz (most tekintsünk el a magyar vétótól)


10-20-50 éven belül mihez vezetett volna ez az orosz közöny és mit eredményezett volna?



2022. jún. 6. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Szép lassan Oroszországot bekerítették volna és hibrid háborúval feldarabolták volna
Ukrajnát felhasználva hatástalanították volna az orosz atomarzenált és totális háborúban legyőzik
Semmi nem változott volna mint 2014 előtt: Ukrajna marad egy nyugatbarát, de korrupt szegény állam, Oroszország pedig egy kamu, de stabil nagyhatalom
Mindkét ország felvirágzásnak indult volna: Ukrajna EU-integrációja, Oroszország pedig tisztes EU partnersége elhozta volna mindenkinek a békét
30 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Békés
2022. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Én feldobnék egy magas labdát, mit jelent az, hogy nyugat pontosan?
2022. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem az lett volna, hogy az USA (nem nyíltan, mert ahhoz mindig is gerinctelenek voltak), hanem titkosszolgálati módszerekkel beszivárogva Oroszországba, eljátszották volna azt a bomlasztást, amit Ukrajnában csináltak 2014-ben. Lett volna rá nyilván alany a ruszkik közül, akinek már tele a töke az ottani rendszerhez, szóval bábot azt találtak volna. Lett volna kamu lázadás szítás, kamu ez meg az, kamu "népszavazás", és máris usa bábkormány ült volna Moszkvában. (Volt erre némi előzetes próbálkozás, hogy ne mondjam, Navalnij ügy, csak aztán nem jött be.)

Nehogy azt higgye valaki, hogy usa megállt volna Ukrajna keleti határánál. Csak ők szépen, módszeresen, belülről bomlasztva, hogy ne mondjam, hogy milyen módra tették volna ezt, mert akkor kimoderálnak innen.

2022. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj a ti fejetekben hogy mindjárt Magyarország is veszélyben lesz, és ki kell lépni az unióból, és Oroszország mellé állni, hogy együtt megfékezhessék a sátánista demokrácia térnyerését.

Emberellenesek vagyok.

Az emberi faj árulói szerintem.

2022. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%
3-as vagyok, szóval: Ezt nem akarta nyilván Putyin tátott szájjal nézni.
2022. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Semmi nem változott volna, csak a ruszkik vesztettek volna egy stratégiailag fontos bábállamot akik segítségével fel tudták verni az ócska minőségű gáz árát. De ennek megoldása már elő volt készítve az északi áramlattal.
2022. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
15:50: azon túl, hogy ostobaságokat írsz, a mostani KGB-s maffiarezsimért olyan nagy kár lenne Oroszországban?
2022. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Én nem gondolom úgy, hogy ostobaságot írok, de mindenkinek lehet véleménye.

Viszont te tényleg azt gondolod, hogy usa megállt volna Ukrajna keleti határánál? Akkor miért telepített oda rakétákat, Moszkvára irányítva?

A világon mindig usa keverte a szart, szított háborúkat, nekik ez lett volna a következő beszivárgás.

2022. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
8 én meg úgy hallottam Új Zéland keveri a szart, és az egész világ az ő bábja.
2022. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

9

Őket meg a zsidógyíkemberek irányítják :D

2022. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!