Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A volt lengyel elnök szerint...

A volt lengyel elnök szerint az EU-nak fel kell bomlania, és Magyarország nélkül újraalakulnia?

Figyelt kérdés
Igaza lehet?
2022. jún. 6. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Üdvözlégy,Mária,kegyelemmel teljes.
2022. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"1 pedig egyszerű ; ki kell fizetni a jussunkat az utolsó centig aztán megyünk mi magunktól is."

mert az úgy megy, ja. melyik egyetemen lettél ilyen tanult?

2022. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 kürasszír ***** válasza:
100%

# 8


Ha Kaczynskiről lenne bizonyíték, hogy meleg, azzal már régen előálltak volna az ellenségei.

2022. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor miért beszélnek erről ilyen nyíltan a lengyel társadalomban?
2022. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 kürasszír ***** válasza:

# 14


Mert agglegény és nem ismert, hogy valaha lett volna kapcsolata nővel.


Orbán fiának sem volt soha közismert barátnője. Őt is nyíltan megvádolta Márky-Zay Péter azzal, hogy meleg.


Ebből nem következik feltétlenül, hogy homoszexuálisok lennének.


Egyikük esetében sem került elő hiteles bizonyíték.

2022. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az elég, ha azt mondom, hogy egy eléggé ismert buliban, láttam egy Orbán Gazsihoz hasonlító fiút? Ugyanaz a fej,vastag keretes szemüveg, és jellegzetes sapka... bár távol voltam tőle, mivel ültem egy kanapén... de ő volt...
2022. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kürasszír ***** válasza:

# 16


Nem elég.


Voltam a múltkor egy buliban, ahol hosszas beszélgetést folytattam két úriemberrel, akik tanárok és történetesen melegek.


Ha valaki ismerős esetleg látott minket, akár azt is gondolhatta, én szintén meleg vagyok. Pedig csak politikáról beszélgettünk.


Megfordultam olyan házibuliban az egyetemi éveim alatt, ahol a résztvevők fele meleg volt, a fele heteró.

2022. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MDaniel98 ***** válasza:
Lech Walesa amennyire fontos személy a lengyel történelemben, annyira rossz politikus.
2022. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!