Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kit fog legközelebb felszabadí...

Kit fog legközelebb felszabadítani Oroszország?

Figyelt kérdés

Elég jól halad az ukrajnai felszabadító különleges katonai műveletek,ezért ideje volna kijelölni a következő felszabadítandó országot.


Ki legyen az?



2022. jún. 6. 22:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

Tőlem Romániát felszabadíthatnák.Már túl nagyra nőtt a pofájuk Erdélyben.

Szlovákiát csak kicsit meg kéne pörkölni, hogy tudják,hol a helyük!!

2022. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Ja hát ezek a csúnya ukránok, hogy merészelnek védekezni? Ez hallatlan! Igaz kedves 10-es?
2022. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
#12. Ja, ha szerinted úgy indult ez a játék, hogy szegény ukránokat megtámadta a gonosz Oroszország nulla előzmény nélkül, a semmiből, akkor nincs több kérdésem.
2022. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%

ukrajna beleszaladt a fa$erdőbe!

Ki volt nyílva nagyon a csipájuk már!Most is pofátlanok .Mindenhol csak követelődzenek és beszólogatnak!A jövőben még jópáran el fogják verni őket,(már ami marad belőlük) remélem!!

2022. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 MDaniel98 ***** válasza:
96%
Ha az Ukrán bulit kiheverik akkor Transznyisztriára még van esély, másra szerintem már nemigen.
2022. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
#12 A szomszédodnak betöröd kővel az ablakát, bekened szarral a kilincsét, megmérgezed a kutyáját, megdugod a feleségét, majd a szomszéd megelégeli, és úgy megver téged, hogy ép csontod nem marad. Ebben az esetben ki a hibás?
2022. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Megtalálnák ők maguknak a helyüket szerintem 17#, elsők lennének feljelentgetésben, hatalmaskodásban, kegyetlenkedésben a honfitársaik ellen. Úgy kellene a ruszkiknak visszafogni őket.

Volt már ilyen a történelemben, sajnos.

2022. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

18#

Biztos is!Én mindjárt meg is szervezném a Lenin fiúk 2.-öt.

De fel aggatnék pár jelöltet!!

2022. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Igazad van. A cenzúra például már most is (még mindig) nagyon megy nekik. A #17 hozzászólásomat is ma írtam be 3-adszor mert töröltetik. Nem veszik észre, hogy teljesen felesleges xD

2022. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Remélem a magyarokat! Úgy megnézném a sok ruszkiszopkodónak a pofáját :D
2022. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!