Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az identitáspolitika megnehezí...

Az identitáspolitika megnehezítí a két politikai oldal megegyezését, és bebetonozza kettéosztottságot?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha a személyiség fix, mozdíthatatlan elemeihez kötődik a politikai állasfoglalás, akkor ez az etnikai-törzsi konfliktusokhoz hasonlóvá teszi a politikai életet. Ezek pedig a szinte megoldhatatlan viszályok sorába tartoznak.


Pl: A bőrszín, szexuális irányultság, adott nemzethez tartozás - pl. zsidóság - határozza meg hogy milyen politikai oldalt támogat valaki.



2022. jún. 10. 18:30
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Igen, szerintem alapvetően ez is a célja. Ha nem akarsz a demokratákra szavazni, akkor se jusson eszedbe republikánusokra, ha nincs más lehetőség, inkább maradj otthon.
2022. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk én pont a progresszív agybajok miatt lettem jobboldali. Bár az tény, hogy társadalmilag mindig is konzervatív voltam.
2022. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!