Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint Oroszország jól...

Akik szerint Oroszország jól fog kijönni ebből a háborúból és a haditechnikájuk amúgy is világszínvonalú azok ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés

[link]


Egy 2000-es évek szintjének megfelelő Toyota Yarist nem képesek önerőből legyártani, de sok ostoba tutira mondja, hogy a haditechnikájuk kiemelkedő, hamarosan megnyerik a háborút és a szankciók ellenére még akár erősebbek is kijöhetnek ebből a helyzetből.



2022. jún. 12. 17:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
22%
Lehetett volna Hitler hős, ha nincsenek az idiótaságai.
2022. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
24-es, nem merült fel benned, pusztán trollkodásból is beírhatták? Ezen az oldalon divat az ilyesmi.
2022. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
19:44: abban az országban, ahol egy Mi Hazánk 6 %-al bejut a Parlamentbe, és a kormánymédiából is éjjel-nappal fröcsög az alig álcázott Putyin-propaganda, miközben az angolokat kifütyülő hülyegyerekeket hősként állítják be - abban az országban nem. Én leszámoltam az illúzióimmal.
2022. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%
Sose értettem ezt az ovis szintű dolgot ami itt megy. Engem pl totál hidegen hagy, felőlem csináljanak amit akarnak, de azért csak jelent valamit az is, hogy amerika, akinek alapvetően mindig nagy hangja volt, meg támadott közel-keleten irakot, afganisztánt és hasonlókat, most valahogy nem olyan lelkes hogy akkor jönnek ukrajnába és intézkednek.
2022. jún. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 MDaniel98 ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy Oroszország gazdaságilag nem áll olyan jól mint azt az oroszfanok hinni szeretnék, de nyilván ezt soha nem fogják belátni.
2022. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!