Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna donthetett volna...

Ukrajna donthetett volna másképp a 90 as években megtarthata volna az atomfegyverei egy részét? És ezzel több 10 vagy talán több 100 e ember élete megmentheto lett volna?

Figyelt kérdés

Mivel közösen hozták létre nekik is járt volna abból át atomkeszletbol ami a területükön volt .


Miért nem tartották meg?

Ennyire vakon biztak az oroszokban ?

Meg lehetett volna ezt előzni ami most lett hogy a szovjetunio 2 legerosebb tagállama aprítja egymást.


Putyin úgyse merte volna megtamadni Ukrajnát ha lenne párszaz atomtoltete szóval iszonyat érdekes a kerdes szerintem.



2022. jún. 12. 20:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziria Irak és dél Afrikában volt atomprogram

Sziria és Irak esetén Izrael szetbombazta mert ez rá elemi fenyegetés


Dél Afrikában mármint az apartheid alatt mikor fehérek irányították és nagyhatalom volt akor volt ilyen program de az se ért el sikert .


Jugoszláviában is kellet volna de nem volt szét is estek


Igazából a tapasztalat az hogy bármi áron megeri az atomfegyver mert nem.mernek bántani


Irán ebben a helyzetben szerintem nem kérdés hogy megorobalja idővel megszerezni az atomot kérdés az Izrael be merri e vállalni a semlegesitest és egy újabb nagy háborút az ukrán mellet

Ha a hormuzi szorost is lezárjak plusz oroszoktol se jön olaj szerintem vége a nyugati világnak.

2022. jún. 12. 22:19
 12/13 MDaniel98 ***** válasza:
Igen, megtarthatta volna, de akkor Oroszország nem garantálta volna a területi épségét. Utólag ez nyilván humorosan hangzik, de akkor szerintem egyik félben sem merült fel, hogy bármelyikük megtámadná egymást.
2022. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerintem 1 vh előtt bennünk se merült fel hogy elvehetik a teruletumk 60 százalékát


Történelem ebből is látszik hogy kiszámíthatatlan és fordulatos

2022. jún. 13. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!