Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha véget ér a háború és...

Ha véget ér a háború és normalizálódik kicsit a helyzet, ne adj isten erősödik a forint akkor visszatérhet az üzemanyag éra pl a tavaly ilyenkori szintre ?

Figyelt kérdés
Eléggé aggaszt ez az egész ami történik az üzemanyagpiacon... rengeteget ingázok és emellett oda vagyok a belső égésű motorral szerelt autókért. Nekem ez az elektromos téma nem jött át, nem savazom csak nekem nem jött át és egyébként sem megoldás. Kicsit úgy érzem rossz világba születtem és az én generációm sosem fogja megélni úgy kötöttségek nélkül az "igazi autózás élményét" Mert vagy elfojtják a nem elektromos autókat, vagy pedig a szerény magyar fizuból meg képtelenek vagyunk rendesen megtankolni egy kocsit és nem 100-200 ezres fizetésem van nekem sem de ha ez így megy tovább lassan csak múzeumokban fogjuk tudni nézegetni a saját autóinkat....
2022. jún. 15. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NEM, az ár csak emelkeni fog, ahogy eddig is mindig, háború nélkül is
2022. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem gondoltam volna, hogy egyszer a 400 Ft-os benzint sírjuk majd vissza.

Változás akkor lesz, amikor az arabok már eleget kerestek és az OPEC végre elkezdi kitermelni a hatalmas készleteket, amin ül.

Akkor majd telített lesz a piac és lezuhan az olaj ára, amivel anno a szovjeteket is megbuktatták.

2022. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodj meg, a háború nem fog véget érni.
2022. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Az elmeroggyant sötét-zöld politikusok akarják mesterségesen magasan tartani az üzemanyag árát az eu-ban hogy jobban megérje a hulladék elektromos autókat megvenni. Amig a legolcsóbb elektromos autó nem képes egy töltéssel megjárni a győr-mikolc távot oda vissza mint a legolcsóbb benzines autó egy tankolással addig ne kényszerítsék az embereket hogy megvegyék ezeket a kezdetleges játékszereket.
2022. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Mivel a brüsszeli bürokraták síkhülyék ezért attól tartok hogy csak még jobban fogsz szívni mint eddig.

Az uniós reformok működnek!hallgass a szívedre,nyaljál be brüsszelnek!

[link]

2022. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a háború véget ér kicsit normalizálódik a helyzet másutt. Itt nem háború miatt abnormális. És a benzinár sem a háború miatt ilyen magas (az is belejátszik, de elsősorban a magyar politika a ludas).


Csak megjegyzem, az USA-ban, ahol elképzelhetetlen az állam beavatkozása az árakba, kicsit olcsóbb a benzin, mint nálunk. Mert ott más az árpolitika, de főleg a gazdaságpolitika.

2022. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Orbán és Putler a hibásak. Az árak már el voltak szállva novemberben is, jóval a háború és a szankciók előtt. A féreg Putler már akkor sem bírt a f@szával.
2022. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Nem hiszem, eddig olcsó volt az olaj, most mindenképpen drágulna valamelyest, de amíg szankcionáljuk Oroszországot (ami gondolom én háború után is fenn fog maradni) addig én semmiféle árcsökkenésre nem számítanék.
2022. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!