Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a különleges Ukrajnában...

Mi a különleges Ukrajnában amiért az EU-nak és Amerikának nem kár tönkretenni a saját állampolgárait, az egész világgazdaságot úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne a magyarázat amit eltitkolhatnak. Nagyon jelentéktelen korrupt kis ország, nagyon komoly náci problémával, a gabona és az olaj korántsem olyan jelentős mint ahogyan megpróbálják beállítani nekünk, nagyon vígan meglennénk nélkülük, a Zelenszkij féle kormány az Orbán kormány bűneivel vetekszik, stb. Azt tudom, hogy pl. a Biden családnak nagyon erős érdekeltségei vannak, ezért gondolom van valami ami nem annyira publikus. Valami szupertitkos nemzetközi művelet vagy ilyesmi lehet az igazság? Van ott valami nagyon jelentős eltitkolt dolog?
2022. jún. 16. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem az oroszok kezdték. És ne hazudjál mert meg akarták, ha nem akarták volna a hábit se robbancsák ki.
2022. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
4-es :Orbán nyalja az Eu talpát?Én nem látom ezt a fene nagy nyalakodást...Gyakorlatilag nincs olyan téma amiben egyet értenek-és bármi furán is hangzik,Orbán az aki racionálisan látja a jelent és a jövőt,nem az eu vezetői...
2022. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát ki kezdte ha nem az oroszok?????
2022. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
11# a háborút Putyin kezdte, Orbán pedig Putyin talpnyalója, nem az EU-é.
2022. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

Én sem tudom.

A háború előtt is egy banánköztársaság volt ukrajna.

2022. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

USÁ-nak minden proxy-háborúja magasztos célokba burkolt anyagias érdekek. Ukrajnának elég komoly ipara es nyersanyagkincse van. Amit most kezdtek volna komolyabban kitermelni.

Iránban is a 79-es forradalomig az olajkincs bányászásban résztvevő cégek közül 5 Amerikai volt. A 2. vh után egy puccsal ültettek nyugatbarát kormányt Irán élére, hogy hozzáférjenek az olajhoz. Na most Ukrajnában szinte ugyanez történt. 2014-ben megpuccsolták Janukovicsot, hogy hozzáférjenek az ukrán nyersanyagokhoz. Most meg szkanderoznak az oroszokkal az utolsó ukránig.

2022. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Hát, én nem csodálkozok már semmin.......

ennyi buta,tájékozatlan, ostoba embert, akik ide irkálnak. ez egy tragédia. miért nem olvastok? miért nem tájékozódtok?

2022. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!