Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszok oroszok ellen. Mi...

Oroszok oroszok ellen. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a néhány, ukránokhoz átállt dezerzőr mellett már tömegével lépnek be orosz ellenzékiek, putyin ellenesek abba a zászlóaljba amelyik a megszállók ellen harcoló, szintén orosz harcosokat tömöríti. Mi lesz ha az oroszországban elfojtott hangok a hátországban is egymásra találnak és putyin ellen fordulnak?

2022. jún. 19. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Ezt én is olvastam, sőt olyat is, hogy Putyin szegény már annyira beteg, hogy a könnycsatornáit a hátára kötötték, hogy ne lehessen látni, ahogy sír fájdalmában.

Erről a háborúról kb. annyit tudni csak, mint amennyit akaják, hogy tudjunk. Onnan tudni, hogy az oroszok fölénybe kerültek, hogy a győzelmi jelentések kezdenek erősen elfogyni.

2022. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

". Ennél jobb, és egyszerűbb módszer a hazaárulóktól végleg megszabadulni "


Látod, ez mutat rá legjobban a valódi énetekre.

putyinról, a korrupt, hatalomvágyó féregről, aki bebörtönöztette, vagy kinyiratta, megmérgeztette a politikai ellenfeleit, azt képzeled, hogy ő a hazafi, akik meg másképp képzelik el az ország jövőjét. azok hazaárulók? Nevetségesek vagytok. Megvezetettek, buták.

2022. jún. 19. 19:55
 13/17 A kérdező kommentje:

" Onnan tudni, hogy az oroszok fölénybe kerültek,"


Ezt a háborút az orosz férgek már elvesztették. Legkésőbb másfél hónap múlva a harcok szűnni fognak.

Annyi hozadéka volt az egésznek, hogy a világ megismerte, milyen sötét, primitívm állatias horda valójában az orosz.

Azt meg egy tíz éves gyerek sem képzeli, hogy ezt putyinék megússzák következmények nélkül.

putyinnak remeg keze-lába, injekciózzák, hogy képes legyen valakivel kezet fogni úgy, hogy annak ne nyilvános f@szverés legyen a vége.

Hogy, hogyan döglődik, azt meg ugyan, ki nem sz@rja le?

2022. jún. 19. 20:29
 14/17 anonim válasza:

Na akkor most ki itt a primitív ? Miért is hasonlitunk egy egész országot egy emberhez? Te mindenben egyet értesz az itteni miniszterelnökkel ?( gondolom nem, és ha az ellenzék kerülne hatalomra itt és te mondjuk Fideszes vagy ??) Ne haragudj de a megnyilvánulásod erről a témáról sugallja azt hogy a tudásod az orosz politikáról 0. Kerlek tájékozódj normálisan , es ne a bulvárt használd .

Mondjuk lépj kapcsolatban egy ottani emberrel. És mégegyszer megismételném egy ember véleménye nem egyenlő egy orszag véleményével így az ott elő emberekével sem.

Hallottál e már Arról hogy miért hallgat mindenki a 8 éve tartó háborúról Ukrajnában . Mindkét fel hibás hiszen az ott elő oroszokat becstelen módon ki kozositettek , felrobbantottak . Egyik fel sem tiszta, de értsd meg minden okkal tortenik . Ajanlom erről a 8 éves háborúról neked egy igazi Orosz dokumentumfilmet ahol csaladok saját gyermekeiket lattak felrobbani,csak hogy megértsd sokkal többről van szó .

Az Ukrán elnök nem mellesleg egy volt színész , aki nem több ennél , nem volt gyakorlata a politikában , ha igazán jo vezető lenne azt mondana hogy leáll es nem áldoz be több embert a háborúnak mert úgy is reménytelen a vege naponta 300 ember hal meg tőlük . Nagy veszteség nincs értelme.

És mielőtt belekezdesz hogy én biztos orosz kedvelő valaki vagyok , megjegyzem nem állok egy oldalon sem , csak nem szeretem ha egy kalap alá veszünk mindenkit es nem vesszük figyelembe az előzményeket .

Üdv : egy Ukrán olvasó .

2022. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Pedig sajnos megnyerik a háborút .
2022. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor most az Andrej Vlaszov által vezetett Orosz Felszabadító Hadsereg és más orosz katona aki a Vörös Hadseregből átálltak Wehrmachthoz jó fiúk? Vannak jó hazaárulók és rossz hazaárulók? Amúgy minden háborúban előfordul, hogy átállnak katonák a másik félhez. Ukránok is harcolnak az orosz hadseregben. Miért gondolod, hogy a számok kapcsán az ukránok csak az igazat írják? Ez a háborús propaganda része, mindkét fél részéről.
2022. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nincs itt semmiféle átállás.


A jó vagy a rossz oldalon való harc van.

Én egészen biztos, hogy nem fognék fegyvert egy hódító háború esetében a hódító oldalán, akkor sem ha ez Magyarország lenne. Ez evidencia.


Az orosz féreg nerm üzent hadat sem, így nincs háború. Akik ukrán hozzájárulás nélkül ukrán területen tartózkodnak, azok köztörvényes terroristák, bűnelkövetők.

2022. jún. 21. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!