Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Putin nem eszetlenkedne...

Ha Putin nem eszetlenkedne akkor Oroszország a világ egyik leggazdagabb országa lenne?

Figyelt kérdés
Rengeteg nyersanyaga miatt.
2022. jún. 20. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván igen, ha másképp csinálja nem így.
2022. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Putyinon múlik, az egész mentalitás rossz. Putyin előtt se tudtak élni a lehetőségekkel.
2022. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha az EU így folytatja a szankciókkal, tényleg Oroszország lesz a világ egyik leggazdagabb országa.
2022. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig bíztam az oroszokban, de ez a háború most megváltoztatta a véleményemet.
2022. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha az EU így folytatja a szankciókkal, tényleg Oroszország lesz a világ egyik leggazdagabb országa."


én sem értek egyet a szankciókkal de már az orosz gazdasági elemzők is 10%-os gdp csökkenést jósolnak és az egy országnál nagyon sok. Kisebb lesz a GDP-jük mint Dél-Koreáé. És akinél a pénz van annál a hatalom.

2022. jún. 20. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudtak jól sáfárkodni azzal, amijük volt.
2022. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Az oroszok mindig buták voltak, és ezt most nem a népre értem akiknek megvolt határozva, mit csinálhatnak, hanem a veztésre!! Egy primitív ostoba vezetése volt mindig Oroszországnak, és ebből nemfognak jól kijönni!! Ha a NATONAK lenne egy kis kreativítása, akkor most kellene megtámadni, és pár óra múlva megadná magát a nagy híres orosz hadsereg!!! De tudjuk, mindenkinek joga van!!!! A bűnözőknek is!!!
2022. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: a vezetésnek az volt az első, hogy magának összelopjon mindent, és nem is érdekük egy gazdag, jóléti polgárság, mert az öntudatra ébredne, és elmozdíthatná a diktátor vezetést, az pedig nem érdekük
2022. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
91%

Ha van kedved olvass utána miket tapasztaltak a muszkákhoz delegált nyugati menedzserek

Van egy film, az "orosz meló".

Ez itt lényegében csak egy filmismertető, viszont nagyjából bemutatja, hogy kb hogyan állnak az oroszok a munkához és a teljesítményhez.

[link]


Ilyen mentalitás mellett, soha nem lesznek gazdagok bármennyi nyersanyaguk is van.

2022. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9 Fejlesztőként dolgozom. A legjobban és legszorgalmasabban dolgozó nemzetiség, amelyikkel eddig dolgoztam, az orosz.
2022. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!