Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jöhet még olyan fordulat...

Jöhet még olyan fordulat nyugaton, hogy visszatérnek a hagyományos élethez, és betiltják a melegházasságot?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 22:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem értem, hogy miért zavar bárkit is, hogy két meleg összeházasodik. 100%-ban hetero vagyok megjegyzem. De kérdem én tőled: Miben változtatja meg az életedet, hogy nekik lehet-e vagy sem? Szerintem semmiben. Ezt felejtik el sokan. Tök baromság ezzel foglalkozni, mindenki élje az életét.
2022. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
1%
Felőlem akár engedélyezhetik is minden tagállamban, ha ezzel egyidejűleg az összeg bevándorlót visszaküldik oda, ahonnan jöttek. (Re-migráció, amelyről Marine Le Pen is egyre gyakrabban beszél.)
2022. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Mit zavar téged, ha házasságban élnek? Nem fog neked jutni kenyér?
2022. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Vissza kell térni a régi értékekhez.
2022. jún. 29. 22:41
 5/43 anonim ***** válasza:
20%
#1: Attól, hogy valaminek nincs rád nézve közvetlen hatása, még nem kell, hogy hidegen hagyjon. Példa: érinteni fog téged, hogy 100-150 év múlva milyen lesz az élet Magyarországon és Európában? Hogy lesz-e még egyáltalán Magyarország és (fehér többségű) Európa? Ettől függetlenül nyilván téged is foglalkoztat a kérdés és nem szeretnéd. ha Magyarország és Európa ebben a formájában megszűnne létezni. (Legalábbis remélem, hogy így gondolod.)
2022. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
76%
4: Ez nem túl jó érvelés. Csak hablaty. Rendesen érvelj mellette/ellene és akkor normális kommunikációt is lehet itt folytatni, de így nem megyünk se előre se hátra.
2022. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%

"érinteni fog téged, hogy 100-150 év múlva milyen lesz az élet Magyarországon és Európában?"


Nem fog érinteni. Ahogy a többi pont sem. És nyilván foglalkoztatja az ember a kérdést, de azért a kettő nem ugyanaz .. :)

2022. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
78%

"Magyarország és Európa ebben a formájában megszűnne létezni. "


Igazából, ha 150 év múlva is ugyanilyen ponton lenne Magyarország, mint jelenleg van akkor nem is baj, ha már nem lenne. :)

2022. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
17%
Elkezdődőtt a nagy lazitás időszaka (1960-as évek), aztán jött a mindenki mindenkivel, drog és pia minden mennyiségben, ez a melegházasság stb. Jó lenne, ha ez is visszavonulna, nem kell a világba kikiabálni, ja, hát meleg vagyok. Nagyon sokan így is tesznek. Nem kell túlzásokba esni.
2022. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
67%
És mennyire régre akarsz visszamenni, mert már az ókorban. rómaiaknál, görögöknél, és egyiptomba is elfogadott volt a melegség. Térjünk vissza oda?
2022. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!