Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire számít előrelépésnek...

Mennyire számít előrelépésnek a meglévő emberiség szempontjából az,hogy 42 évvel az építése után lerombolták az emberiség 90%-ának kivégzésére buzdító táblákat?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 9. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hatalmas előrelépés, lapozzunk...
2022. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte senki nem is hallott róla soha. Mivel nem érdekelt senkit, nem is nagy előrelépés.
2022. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jeffrey Spender ***** válasza:
88%
Hogy lehet, hogy az állítólagos háttérhatalomnak radikális népirtás a célja, a kemtréllel, a koronavírussal, az orosz - ukrán háborúval, és sokmindennel, és közben mégis csak kontrollálhatatlanul gyűrűzik a túlnépesedés ?
2022. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem eddig se érdekelt senkit, és ezután sem fog. Persze leszámítva azt a néhány konteóst, aki a haját tépte 42 évig a dühében, hogy a gyíkemberek meg tudom is én micsodák ilyen csúnya táblákat állítgatnak itt fel.
2022. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezután nem fognak ilyen "emlék" "művet" felállitani.


4. egy oldalt linkelj csak be amelyik azt állitja a gyikemberek épitették!

Szerencs.tlen!

2022. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!