Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikéban a ""liberálisok""...

Amerikéban a ""liberálisok"" már enni se hagynak, ha más a véleményed?

Figyelt kérdés

[link]


Szerencse, hogy nálunk Orbánék nem hagyják, hogy az agresszív ellenzékiek terrorizálják a többségi társadalmat.



2022. júl. 11. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Brett Kavanaugh, megnyitottam róla a wikipédiát, talán három szexuális zaklatással is vádolják. Hm...nagyon sajnálom szegényt, hogy még enni se tud. De egy szexuális zaklató miért van ennyire az abortusz ellen?

Azt akarod mondani, hogy a szexuális zaklatók a többségi társadalom?

2022. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Hány embert ölnek meg naponta Amerikában a liberálisok?csoda hogy erről nem találtál cikket.
2022. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Jaja, nálunk csak agresszív kormánypártiak terrorizálhatnak másokat.
2022. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Te nagyon agyhalott vagy kérdező.
2022. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem az lenne csoda, ha egy nyíltan woke ellenes ember wikipédiáját megnyitnád, s ne lenne ott valami #metoo-s rágalom.

2022. júl. 11. 13:02
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Az amerikaiak döntő többsége nem ért egyet az abortusz tiltásával. Hol a többségi társadalom akkor? Vagy ha tényleg ők lennének többen, akkor miért nem védi meg a többség a szegény szexuális ragadozót a csúnya és veszélyes liberálisoktól?
2022. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
5. Trump papától idéztél? Canon sámán majd leszedi róla az átkot, ne aggódj szegény korrupt főbíró miatt, majd addig átül egy másik étterembe.
2022. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#4

Tudom, a személyeskedés, agresszívítás és mocskolódás általában elég szokott lenni, de örülnék, ha kifejtenéd. Azért vagyok agyhalott, mert nem értek egyet azzal, ha valakit üldöznek a véleménye miatt?

2022. júl. 11. 13:06
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
A népfelség elve érvényesült.
2022. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#7

Nem, lexarom Trumpot. Viszont az érdekel, ha valakit még étteremben is zaklatnak a politikai álláspontja miatt.

2022. júl. 11. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!