Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van aki még úgy gondolja hogy...

Van aki még úgy gondolja hogy nincs "háttérhatalom" és nem építenek ki egy " új világrendet"?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 07:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
37%

Pontosan erről beszélek. Hülyeségnek, konteónak állítjátok be a hivatalos forrást is.


Pedig a Great Reset el lett indítva.


[link]


[link]


EU parlament, magántulajdon eltörlése:

[link]

2022. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
63%
MOndom, neten találta, már hivatalos, sebaj jár a taps, na jöhet valami uj müsor. Mi a véleméyned a gyíkemberek inváziójáról amit épp most terveznek a csatornákban?
2022. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
23%
#32 Szóval szerinted az EU parlament és a Világgazdasági fórum hivatalos oldala nem hivatalos? Te honnan tájékozódsz a világ dolgairól?
2022. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
37%
Mondtam, ha neten fenn van, akkor már hivatalos neki. :D
2022. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
63%

Lol, sikerült cáfolnod saját magad :D

A német parlamenti felszólalásban pont arról van szó, hogy ez a magántulajdon eltörlendősdi nem állna érdekében sem nekik, sem a polgároknak. Azaz kifejezetten az ellen vannak, hogy bármi ilyesmi elkezdődjön.

Legközelebb ha linkelsz valamit, legalább hallgasd végig, mert ez így nagyon ciki öngól lett :D

2022. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
26%

Édesistenem...

A videóban elhangzik, hogy már elkezdték. Hidd el, a WEF-nek nagyobb hatalma van, mint az EU parlamentnek. Hiába a felszólalás, pont ez folyik. Meg a fosszilis energia kivezetése stb.

Pl Orbán, Putyin, Angela Merkel és sok más vezető is a Young Global Leaders-nél (Fiatal Globális Vezetők) tanult, a WEF keze alatt.

Kicsit sem fura, hogy a 0,2% halálozási rátájú (mesterséges) covid miatt miért csinálnak ekkora patáliát?

Amúgy komolyan kérdezem, honnan tájékozódsz? Telex, Origó, ilyesmi? Mutass nekem hiteles forrást, ha már az EU parlament meg a WEF hivatalos honlapja nem hivatalos számodra!

2022. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
59%
:D :D Hát ez tényleg az lett neki :D
2022. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
42%

"a WEF-nek nagyobb hatalma van, mint az EU parlamentnek"

És lám, tökéletes példája annak, amiről beszéltem. X tényhez hozzáköltöd Y mesét, és amikor a mesédet senki nem veszi komolyan, akkor mutogatsz X-re, miközben továbbra is Y a baromság.

2022. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
30%
#38 Az iparágak felépüléséről semmit sem tudsz, nyilván én vagyok a hülye, ha az elmúlt 2,5+ év covid alatt rettegés helyett tájékozódtam... Neked sem ártana. Csak hogy 1 példát hozzak, a Bill és Melinda Gates fundation 16 gyógyszercéggel ápol szoros kapcsolatot, köztük a Pfizer, a Moderna, a J&J, az AZ, a Bayer, a BioNtech. Szóval édesmindegy, mivel oltatod be magad, amúgyis válogathatsz az oltások között, mintha cukorka lenne.
2022. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy tökre igazad van. Ezek a konferenciák, kongresszusok, parlamenti ülések meg sem történtek, csak én látom mögé, amit kimondanak. 😄


Új világrend nemzetközi konferencia 2015:


[link]


EU parlament, eugenika, nyílt kijelentés:

[link]


[link]


[link]


15:50-től Global Future 2045 kongresszus, 2012, Moszkva.

[link]

2022. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!