Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy Ukrajna...

Lehetséges, hogy Ukrajna támogatásáért cserébe az LMBTQ támogatását kérték Zelenszkijtől?

Figyelt kérdés

"Ukrajnában nemrég elindítottak egy petíciót az azonos neműek "házasságának" legalizálásáért, amely petíció elég aláírást gyűjtött össze ahhoz, hogy az elnök megfontolja az ötletet"


[link]



2022. júl. 13. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
visszahozzák a thébai szent sereget és bedarálják vele Oroszországot
2022. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drakula ***** válasza:
60%

Nem hiszem hogy egy hábórus kérdéssel kapcsolatban az LMBTQ miatt döntenének a vezetők.

Amugy meg miért linkeltél egy holokauszt (Történelmi tényt) tagadó oldalt.

2022. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az emberek ennyire hülyék lennének, hogy még követelnék a segítségért cserébe. Legalább is szerintem valamennyivel érzékenyebbek az lmbtq+ tagok, hogy mi történik a másik emberrel. Én ezt a helyzetet nem tudom elképzelni. Meg akkor már megtörtént volna szerintem. De mi az a link ott?
2022. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!