Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fogott már megint kezet...

Miért fogott már megint kezet szó szerint a levegővel Joe Biden izraeli látogatása alatt?

Figyelt kérdés

A napokban történt izraeli látogatása alatt már megint a levegővel próbált kezet fogni Joe Biden. Ezt látni lehet rögtön a videó legelején.


https://www.youtube.com/watch?v=DJeZchW2I64


Szeretném megkrédezni, miért csinálja ezt Joe Biden? Miért szokása kezet fogni szó szerint a levegővel, mikor nincs ott senki sem? Képzelődik? Vagy mentálisan már nincs rendben?



2022. júl. 15. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekem eléggé úgy tűnik hogy mutat valamire, már az előzőnél se értettem hogy miért látnak bele kézfogást.
2022. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy kézfogási kísérletnek tűnt, s mikor észrevette, hogy senki nincs ott, elkezdett a székre mutatni, mintha azt kereste volna, hogy mentse a szitut.


Igazán odatehetnének valakit Biden másik oldalára is, kell valaki, akivel minden oldalán kezet tud fogni, esetleg kikiséri a kamera elől szükség esetén.

2022. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert rendkívül jó barátok.
2022. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Direkt csinálja,hülyíti az erre fogékony személyeket.
2022. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mikkor megfordul valamiért mindig elfelejti hogy nincs ott senki. De ezt már harmadjára csinálja.
2022. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!