Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU a szankciókkal saját...

Az EU a szankciókkal saját polgárait hozza hátrányos helyzetbe, lök szegénységbe, téli hidegbe Ukrajna szolidaritására hivatkozva?

Figyelt kérdés
Tehát a gyerekeink éhezhetnek, fázhatnak is majd a szobájukban, de tegyük mindezt Ukrajnáért. Mit értek eddig a szankciók az oroszok ellen?
2022. júl. 15. 19:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
10. Szent barátom, nem az ukránok ellen, hanem a józan ész és és a túlélés mellett vannak az emberek. Két fszopó acsarkodik amihez semmi közünk + elmebeteg brüsszeli pszichopaták velünk fizettetik a saját hibáik árát? Ember, ébredj már fel!
2022. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ja 10-es, te lehet feláldoznád a gyereked puszta szolidaritásból bárkinek, de én meg nem. Amúgy meg nem vagyok keresztény, de jobban védem a gyetekem mint sok álszent.
2022. júl. 15. 20:39
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

#11 Sajnálom, de ha ez kell ahhoz, hogy a szomszédban ne gyilkoljanak civileket és éljenek később elnyomásban akkor elfogadom. Elvek...


#12 A 2.-is én voltam. Addig kell fojtatnunk az ellenállást, amíg az ő életük biztonságban van. Utána csak a megadás marad. De addig maradnak az elvek.

2022. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Isti22 ***** válasza:
25%
Nem kell türelmetlenkedni, jövő tavasszal lesznek friss GDP adatok, majd akkor látszódik, kinek fájt jobban.
2022. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

#14 A GDP erről a válságról nem mutat semmit. A hyperinfláció gdp növekedesést visz maga után. Egészen addig amíg mély recesszióba nem zuhan. Utóbbi hirtelen történik.


Mindenesetre a szankciós háborút oroszország nyerte

2022. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
petiz8 Gondolom, elsőként ótattad magad covid ellen + 3 elékeztető, nehogy potenciális tömeggyilkos legyél. Elvek... Figyelj, köttesd ki a gázt nehogy vár tapadjon a kezedhez.
2022. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Vér.
2022. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
Külföldről hordom vissza a lóvét, amit a gazdáid kiszórtak. Szóval igen, oltattam egyből, mert nem akartam munkanélküli lenni. Meg nem vagyok konteós hülye...
2022. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Gazdáim? Ez alapján úgy tűnik, egy tipikus agymosott konteós hülye vagy...
2022. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 Speciel büszke vagyok rá, hogy azonnal kiállok a számomra elhiteltelenedett emberek mögül. Az előválastás dupla MZP szavazat után, élesben ment az MKKP-ra.
2022. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!