Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa beledöglik az ukránok...

Európa beledöglik az ukránok támogatásába és a szankciókba ?

Figyelt kérdés

Lehet hogy jövőre vagy utána elkezdenének hatni a szankciók de jelenleg úgy áll a helyzet, hogy az oroszok röhögnek a markukba, nem küldenek gázt, európa pedig megfagy a télen.

Egyszerűen nincs időnk kivárni amig a szankciók elkezdenek működni.


2022. júl. 15. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem tök mindegy nekünk, hogy mit csinál Európa. Nekünk 2036-ig szerződésünk van az oroszokkal, hogy ötöd áron vesszük a gázt. Vagy nem tudom, most mi az aktuális szlogen. :D Ha ő szolidáris az ukránokkal, az az ő döntése.
2022. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Isti22 ***** válasza:
35%
Nem kell türelmetlenkedni, jövő tavasszal lesznek friss GDP adatok, majd akkor látszódik, kinek fájt jobban.
2022. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

És ha jövő tavasszal rossz lesz az orosz GDP akkor Putyin előveszi a zsebkendőjét és bocsánatot kér ?

2022. júl. 15. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
2-es Ezt már máshova is kiírtad, de annyira sz*r volt, hogy ott sem válaszoltam, inkább mentem a további kérdésre. :D
2022. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

#2 A GDP-t bszhatod az nem tükrözi a valóságot.

Például az idei GDP sokkal magasabb mint 20 éve mégis krvára szarabbul élünk.


Például ha tavaly volt 100 millió forint megtakarításod az most fele annyit ér az infláció miatt

2022. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!