Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az igaz, hogy gazdaságilag és...

Az igaz, hogy gazdaságilag és katonailag az Iszlám államok fontosabbak mint az EU? 5perc adatokat bemutató rövid Youtube video.

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy gazdaságilag és katonailag az Iszlám államok fontosabbak mint az EU? 5perc adatokat bemutató rövid Youtube video.


[link]



2022. júl. 18. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Persze, Ez mért kérdéses? Az Eu játszik valahol? A németnek pl 6 napra elegendő lőszere van. Gyakorlatilag az nem veszi be aki nem akarja.
2022. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, a gazdasági részre nem reagáltál.
2022. júl. 18. 11:54
 3/8 Isti22 ***** válasza:

Gazdaságilag biztosan nem. Nem számoltam utána, de szerintem csak Franciaország és Németország erősebb az összes muszlim többségű országnál együttvéve. Arról nem is beszélve, hogy ez utóbbiak nincsenek egy integrált gazdasági szövetségben.


Katonailag összesítve lehet, de megint ugyanaz a helyzet, hogy az EU, mint a NATO szerves része valószínűleg jóval hatékonyabban tudna együttműködni.

2022. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy nem tudsz számolni, vagy valami nagyon durva erős anyagot nyomsz, ami elnyomja az agyadat.
2022. júl. 18. 13:07
 5/8 Isti22 ***** válasza:

ma 13:07


Csak a francia és német gazdaság 7,2 billió dolláros együtt.

Kb. ugyanekkora az alábbiak gazdasága együtt: Irán, Indonézia, Szaúd-Arábia, Törökország, Emírségek, Egyiptom, Banglades, Pakisztán, Irak, Katar, Kazahsztán.


Tudom, hogy még sok ország van, de azok mind picik, miközben az EU-ból is kihagytam még számos nagyot. De számold ki, ha nem hiszed :)

2022. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

EU gazdasága Dollárban: 17 Trillion US Dollars.

Muszlim országok:? 22 Trillion US DOLLARS.


Te hányszor buktál matekból?

2022. júl. 18. 14:33
 7/8 Isti22 ***** válasza:

ma 14:33


Kiszámoltad, mint én? :)

2022. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És miből ered az iszlám államok gazdasági ereje: a készen kapott olajból.

És miből ered az EU gazdasági ereje: tudásból.

Az egyik elfogy, a másik növekszik.

2022. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!