Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért a magyarok vannak...

Miért a magyarok vannak kikiáltva rasszistá(k)nak, ha nem akarnak idegeneket a dánok, finnek, hollandok, angolok, olaszok, kínaiak, japánok, vietnámiak, afrikai országok stb.?

Figyelt kérdés

Vagy éppen az utóbbi időben már a svédek is hangoztatják (a kormányon lévők is!), hogy bizony elég volt az idegenek befogadásából?


Miért csak a magyarokon csattan az ostor?


2022. júl. 27. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ki kiáltotta ki rasszistának a magyarokat?

Orbán Viktort kritizálják. Orbán Viktor nem egyenlő a magyarokkal.

2022. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

A miniszterelnökünk egy dilettáns. Ugyanúgy mint a szánalmas köztársasági elnök r1bancunk.


Azt mondja a gyerektelenek ne járjanak jól ebben az országban.


Hát b***za telibe az anyját az a poltikus aki ilyet mond nekem, amikor egész eletemben itt dolgoztam és adóztam. Aztán csodálkozik hogy 33 évesen inkább elmegyek külföldre mint hogy ezt a lenéző, undorító dumát hallgassam.

2022. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
#2: Miért nem alapítasz családot, te bunkó? Vagy jobb a hedonista, magadnak élés?
2022. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, igazából ezek a népek is rasszistázva vannak a progresszív liberálisok által. De nem kell velük foglalkozni. Meg kell tisztítani a kontinenst.
2022. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert csak mi vagyunk olyan hülyék, hogy ezt nyíltan hangoztatjuk, azaz a kormány, amely amúgy orbánostul nem is eurpoid emberekből áll, politikai okok miatt (témaelterelés, magyarkodás, nemzetieskedés, patriotizmus, stb.) patriótának, nemzetinek állítja be magát - miközben Orbán népe rohamosan nő, és nemsokára többségbe kerül, okafogyottá téve ezt a nagy magyarkodást. Az a durva, hogy az országhódítók dumálnak hazafiasságról meg rasszokról, miközben épp elveszik a maradék országunkat is.
2022. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

#2 nem azt mondja, hogy a gyerektelenek NE járjanak jól, hanem azt, hogy a gyerekesek járjanak jól. Van különbség.


Egy tisztességesen felnevelt gyerek költsége sokkal nagyobb, mint amennyi támogatást adókedvezményt valaha is kapsz a kormánytól.


A gyerekteleneknek csak magukkal kell törődniük, nem érintettek a társadalom utánpótlásában, pl. a nyugdíjjkassza, társadalombiztosítás fenntartásában, stb.


A gyerek biztosítja a jövőt. Ha nincsen gyerek, összeomlik a társadalom, ez könnyen belátható.

2022. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

3# Ilyen putri országba ahol ilyen 70 IQ-s fidesz szavazók vannak nem is akarok gyereket. Amúgy pont a gyerek miatt megyünk külföldre hogy ne ide szülessen.


6#


"vissza kell adni a gyermekvállalás társadalmi megbecsültségét, el kellett érni, hogy ne azok járjanak jól anyagilag, akik nem vállalnak gyermeket”.


Tessék, mondhat ilyet egy politikus? Hogy nem a bűnözőket, korrupt politikusokat, nem adózó multikat ekézi hanem a saját népét akiknek valamiért nincs gyereke?

2022. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
#7: Mi bajod ezzel? Én gyerektelen vagyok, könnyen lehet, hogy nem is lesz gyerekem, családom, mégis egyetértek azzal, hogy a családalapítás, gyerekvállalás egy jó dolog, és támogassa a kormány. És soha nem sértődtem meg azon, hogy azt mondták, hogy őket kell támogatni, nem engem.
2022. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de sok fele mi vagyunk a bevándorlók. Németország, Ausztria, Anglia meg sok fele özönlenek ki a magyarok dolgozni. Itt elég rossz a fizetés, az életkörülmények. Ide nem igazán jönne senki a jobb élet reményében, kivéve, ha egy elmaradottabb országból érkezik. De akkor meg elvállalja az aljább munkát is kevesebb pénzért (mint ahogy tőlünk is járnak ki külföldre takarítani, mosogatni). Az ukránok is járnak át főleg a határhoz közel napszámba, mert már ugye a cigányok jó része is közmunkán van és többet keresnek ott és könnyebben, mint régen napszámmal (persze ez azokra a cigányokra vonatkozik, akik régen munkanélküliek voltak és idénymunából éltek, na azok vannak most közmunkán).

A külföldiek jelentős része akit láthatsz esetleg azok egyetemi diákok. Azok meg nem kis összeggel járulnak hozzá az egyetem fenntartásához. Valamint ugye hozzá járulnak a magyar gazdasághoz. Itteni termékeket vásárolnak, amin ugye adók vannak. A szüleik vagy utalnak nekik, amit ugye külföldön keresnek meg, de itt költik el. Vagy dolgoznak itt is valamit a diákok olyan munkakörökben ahol esetleg hiány is akad. Tényleg hozzájárulnak valamilyen szinten a közöshöz, nem ingyenélők.

A baj inkább tudod kikkel van??

Azokkal az ukránokkal akik a nyugdíj rendszert mutyizzák, amihez adja Orbán a támogatást. VannK olyan háztartások ahol több 100 ukrán van bejelentve 1 házba és így kapják a magyar nyugdíjat. Ezzel az ugye a baj, hogy az a feltétele, hogy életvitelszerűen kell, hogy ott éljen valaki. Ha ez a feltétel nem teljesül, akkor nem jár a nyugdíj. Ezt egyszerűen lehetne ellenőrizni. Egyik házban 300an vannak lejelentve. 300an lakhatnak 1 háztartásban életvitel szerűen?? Nem. Ki se kell menni, máris elvehető 90millió forintnyi nyugdíj (ha csak 300ezerrel számolok, mert többségük 300ezer forint felett kap) és ez 1 háztartás. Papír alapon ránézésre lehetne mondani, hogy most élhetnek-e valóban ott vagy nem. Ahol pl 50+ fő van ki se kellene menni, egyből lehetne elvenni. Azalatt helyszínre kimenni és látszik, hogy élnek-e ott vagy sem. Havi szinten milliárdok maradhatnának az államkasszában.

De ezekkel nincs baj. Ezek nem élősködők. Ezek jók, mert fidesz szavazók.

Mivel van baj??

A nyugattal, a diákokkal akik szinte eltartják az egyetemeket, meg a külföldi munkásokkal.

2022. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

8# Igen, nyilatkozzanak pozitívan a gyerekvállalásról, ez rendben van.


De egy államvezető nem különböztethet meg és tehet negatív megjegyzést egy egész rétegre. Ebben benne vannak a betegek, a nehéz anyagi helyzetben lévők, stb. Ugyanúgy ahogy a fajokban is a romák, az itt élő kínaiak.


Ilyet szerintem nem mondhatna 9 millió magyar és egész európa előtt.

2022. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!