Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet Svédországban sokan például azt mondják rosszabb mint Magyarországon, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Most vagy nagyon hülye vagy, vagy csak ennyire rosszul provokálsz.
2022. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Milyen szempontból?
2022. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hidegebb van mint nálunk, de az most jó.
2022. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

A svéd társadalom nagyon fura.


1940 óta a világ élő lelkiismeretének tartják magukat, de 1980-ig sterilizálták a cigányokat.


Boldog, békés országnak mondják magukat, de ott történnek egész Európában a legdurvább iskolai szivatások, bullying-ek már évtizedek óta.


Az emberek egész héten papolnak a neten más országoknak, hogy miért nem olyan illedelmesek, mint ők, de péntek délutántól hétfő hajnalig megállás nélkül piálnak, majd verekednek az utcán, széthánynak mindent.


Svédországban nagyon sok nő rettegve él, mert a férje részegen rendszeresen megveri, és erről nem szól senkinek, mert a boldog élet látszatát tartani kell.


Az átlag svéd 40 évet leél a szomszédja mellett úgy, hogy egyszer sem beszélgettek.


Tele van a társadalom pszichopata gyilkosokkal, pedofilokkal, akik nagyon ritkán buknak le.

2022. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ja és a svéd gyerekek jobban bíznak az államban, mint a szüleikben.
2022. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Nézd, pár éve a svéd miniszterelnök már a hadsereg bevetését fontolgatta, annyira uralják a migránsbandák a svéd nagyvárosokat.
2022. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Lepontoztátok, pedig az elözö az igazat mondja. Sokan lepontozzák az ilyen válaszokat, de szerintem a többségnek, még ha itt él Svédországban is (mint én), homokba van dugva a feje. Nem néz híreket az tuti. Én amúgy Bp-i vagyok, de már 12 éve élek itt kint. Otthon sosem féltem éjjel az utcán, itt már nem annyira vágyom az éjszakába. SOkkal több rablás, támadás és nemi eröszak van Svédországban. Nagyon sok a bandák okozta rablás, lövöldözés és robbantás. Az átlag ember nyilván csak a tv-ben látja, mert ezek általában mindig azokon a területeken történnek, ahol ezek az emberek elöfordulnak. A nagyon sok meg nyilván nem azt jelenti hogy minden nap 3 bomba robban, de mivel 1 is sok, és mondjuk heti párszor történik bandák okozta büncselekmény, akkor mondhatjuk, hogy sok. Sokkal több mint Mo-on. Nem tudom a statisztikát, de utána lehet nézni. De nyilván sok téren So még mindig sokkal jobb mint Mo.
2022. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 baldúr ***** válasza:

Szerintem nem rossz, 2 éve élek itt, sok felé járok heti gyakorisággal (Skellefteå, Västerås, Borlänge, Stockholm), közbiztonság terén semmi gondom nem volt eddig (Budapesttel összehasonlíthatatlan).

A közművek költségei most mennek fel, mint mindenhol. Az emberek elégedettnek, nyugodtnak tűnnek, nekem sincs okom panaszra.

2022. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!