Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország miért nem követi...

Magyarország miért nem követi Svájc példáját?

Figyelt kérdés
El kellene érni, hogy ide is hozzák a vagyonokat, és ebből az ország úgy élne, mint hal a vízben. Még Hitler sem foglalta el, pedig volt terve rá.

2022. júl. 29. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
8-10 Te az átlag gyakorisnál is jóval h@lyébb vagy vazze. Ez pedig itt nagy szó...
2022. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
#11 tényekkel nem vitatkozom, de őszintén szólva a mostani vetületet nem értem. Kifejtenéd, miért is vagyok most "haje"?
2022. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"#3 Svájcnak mikor volt gyarmata te szerencsétlen?😂😂"


Nem Svájcra írtam, hanem a nyugati világra. Tanulj meg olvasni te funkcionális analfabéta.

2022. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 hypno ***** válasza:
0%

#10


Neked gondjaid vannak gondolatok összefűzésével?


Nem tudom a sok anonim közül ki kicsoda, de #7 célzott rá, hogy a Svájc a Vatikán bábállama. Erre #8 lehülyézte, hogy Svájc nem katolikus. Erre írtam én, a Svájci Gárdáról, akik mind svájci állampolgárok és gyakorló katolikusok és valami közük úgy rémlik van a Vatikánhoz.

2022. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok!

Svájc legnagyobb vallási felekezete a római katólikus. Mondjuk úgy 42%. Régebben ez az arány, mikor a vagyonok megalapozása, a szabad rablás történt, valószínűleg sokkal nagyobb volt. Mivel mindig is a Vatikán báb állama volt, ezert irdatlan vagyonokat mentettek oda.

Én nem bánom, ha lehülyézel, de akkor érveljél valahogy, vagy másképp győzzél meg😂

2022. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
#14 én ismerek magyar muszlimot. Ezek szerint Magyarország muzulmán? Horribile dictu potenciális bábállama Szaúd Arábiának? Nonszensz!
2022. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 igazából lusta vagyok, olvasnivaló: [link]
2022. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

szerintem mi magyarok túl jól élünk, hogy zavarjon minket az a néhány dolog ami rossz


gyakorlatilag éppen, hogy csak ocsúdunk fel a kommunizmusból

2022. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!