Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most kitört Szerb-Koszovói háborúról?

Figyelt kérdés

Szerbek és koszovóiak lövik egymást és mozgósítanak,szólnak a légiriadók,oroszország támogatásáról biztosította szerbiát,a NATO meg koszovót,a Belgrádban vendégeskedő spanyol elnök hazamenekült.


[link]



[link]


Helyi hírforrás:

[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 31. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

Az, hogy az USA robbantotta ki ezt is, bele akarja rángatni az egész Balkánt.

Imádkozz, hogy ne terjessze ki felénk is. Ha szétlőveti a szerb-magyar határt, megindul több százezer muszlim barbár.

Imádkozz!

2022. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Én túl gyenge lelkű vagyok ahhoz, hogy ezt elhiggyem.Esetleg más forrás van?Vagy az majd csak akkor lesz, mikor már mindenki nyakig ül a szarban?
2022. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig valami készülődik... [link]
2022. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

feszült a helyzet Koszovó és Szerbia között, de egyelőre nem tudok semmilyen háborúról. Mellesleg a Balkán mindig is egy puskaporos hordó volt, mindig is benne volt a levegőbe arrafelé egy új háború, gondolok itt a szerb - koszovói albán ellentétre, az albánok azon törekvésére, hogy magukhoz csatolják az összes albán lakta területet (pl. Koszovót és Macedónia albán lakta területeit), a Bosznia-Hercegovina helyzetét, ahol kemény konfliktusok vannak a bosnyákok és szerbek, de a bosnyákok és a horvátok között is, aztán ott van Horvátország törekvése arra, hogy magához csatolja Bosznia-Hercegovinát (vagy annak csak a horvát lakta részeit) vagy Szerbia ehhez hasonló törekvései, de gondoljunk csak a bolgárok azon törekvésére, hogy elismertessék a macedónokkal, hogy ők igazából bolgárok.


A Balkán egy olyan hatalmas olvasztótégelye a nemzeteknek, ahol mindig is lesznek konfliktusok, még azon csoportok között is, akik közel hasonló nyelvet beszélnek, de talán még azon csoportok között is, akiknek hasonló a vallásuk.

2022. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Tehát Jugoszlávia harcol saját magával. Már megint. Kár volt őket szétszedni.
2022. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
Támogatom. Nem értem, a szerbek miért hagyták, hogy Koszovó elszakadjon, miért nem bombázták szét a szakadárokat, és vonultak be katonailag.
2022. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem tört ki semmi. Hol olvasod, hogy kitört? Te kis dezinformátor :)
2022. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Kína és Tajvan közt is alakul valami! Aminél szintén az USA asszisztál! [link]
2022. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Én idáig annyit olvastam, hogy a szerb kisebbség tiltakozik az ellenük hozott jogszabályok ellen!


A szerbek nem fogják megtámadni Koszovót ha beakarnak lépni az EUba

2022. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
#5 Kár volt engedni, hogy megalakuljon Jugoszlávia.Mikor együtt voltak még jobban rühellték egymást.Ezeknek sehogy nem jó.
2022. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!