Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy lassan a kutyát nem érdekli az orosz-ukrán háború?

Figyelt kérdés

Február 24-én szenzáció volt, aztán pár hónapig napi szinten jöttek a hírek (veszteségek, Mariupol eleste majd Donbaszi front), nyár elején az energiaválság körüli mizéria, de különösen az utóbbi 1-2 hét óta már semmit nem hallani onnan. Minden áll, senki nem csinál semmit. Az oroszok már egy lépésnyit se tudnak előre menni, az ukránok meg a mai napig nem gyalulták le Krímet a csoda amerikai fegyverekkel.


Az utóbbi napokban pedig leginkább mindenhol Nancy Pelosi tajvani látogatásáról meg a kínai-amerikai páros f***méregetésről lehet olvasni.


Mondjuk én is belefáradtam már az állandó orosz-ukrán hazudozásba. Lassan ők se tudják mit akarnak egymástól.


Vagy ilyen könnyen elvitte a show-t egy 82 éves öregasszony?



2022. aug. 3. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy maga a háború nem érdekli az embereket (ezt én is észrevettem), de a háború következményei, pl. gazdaságiak nagyon is.
2022. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Az oroszok folyamatosan nyomulnak előre. Nagyon rosszak az információid.
2022. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 grafno ***** válasza:
88%
Már nem ir róla a sajto. Az a hír amit a sajto megir. Lehet szándékosan nem írnak erről. Neten is kevesebb video van a harcokrol fenn.
2022. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Minden háború után megcsappan az érdeklődés idővel, így volt a délszláv háborúval vagy a szíriai háborúval is. "Az oroszok már egy lépésnyit se tudnak előre menni," Ha követnéd a híreket, tudnád, hogy ez nem így van.
2022. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tobas ***** válasza:
88%

"Már nem ir róla a sajto"


Melyik? Én naponta látok cikkeket, híreket támogatásról, fegyverekről, hadmozdulatokról több országos oldalon is.

2022. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Az oroszok most éppen szopnak.

Az ukránok egymás után foglalják vissza a településeket.


Az egy természetes dolog, hogy az érdeklődés idővel lanyhul. Így volna ez akkor is, ha a büdös ruszkik gyerekeket sütnének nyárson.

2022. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#2, #4:

Akkor ezek a hírek mik?


[link]

[link]

[link]


Nem úgy tűnik, mintha az oroszok Dnyipronál meg Odesszánál állomásoznának. Kezd lehalni ez az egész és örülhetnek, ha az ukránok megelégszenek Herszon visszafoglalásával.

2022. aug. 3. 21:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek belefásultak a háborúba, és hogy semmit se lehet biztosan tudni, annyit hazudozik minden érdekelt fél.
2022. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Igen, csak neked tűnik úgy. Meg azoknak, akik állandóan friss "szenzációt" hajszolnak. De a dolgok természete ilyen. A COVID se érdekel senkit a megbetegedetteken kívül. Pedig most erősebb, mint 2 éve nyáron. Mikor korlátozások voltak.

Az emberek a monotonitást nem bírják, állandóan új hatásokra van szükségük. Minél kevésbé kifinomultak az apró eltérésekre, annál gyakrabban és annál nyomósabban, így működik az agy.

2022. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak neked. ' Hogy ez részedröl egy struccpolitika vagy egy fizetett hirdetés azt nem tudhatom.
2022. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!