Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Élő adásban kértek Magyarorszá...

Élő adásban kértek Magyarországtól bocsánatot a nyugati lejárató média nevében. Ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

"Nyílt levelet küldtem a CNN egyik műsorvezetőjének, miután valótlan állításokkal kritizálta Magyarországot. Azt javasoltam neki, hogy ahelyett, hogy ilyen nehéz időkben megalapozatlan vádakra hivatkozva kioktatnánk és kritizálnánk egymást, egyesítsük erőinket nyugati civilizációnk megőrzéséért és jobbá tételéért"


[link]



2022. aug. 4. 14:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A 9-es versenyzőnek nincs kiadva hogy gondolkozzon, csak az, hogy a brosúrát másolja be.

Ezt érzékeled kedves 10-es

2022. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
😆!
2022. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#7. "Azt gondolom, hogy Orbánnak kellett volna bocsánatot kérni, amit Magyarország és a szövetséges Nyugati-világ ellen tesz, mióta Putyin zsarolhatja valamivel."


Köszönjük Mr. Gyarmat, bocsánatkérés elfogadva. Most pedig takarodó vissza az ukránokat szopkodni, VILÁGOS??!!

2022. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Uram isten :D
2022. aug. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#13 - Ó jaj. Nézz már kicsit körül: Orbán orosz bábállamot csinált Magyarországból.
2022. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15. Most írta meg a véleményed Puzsér, igaz? :)))
2022. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 - Bakker, lebuktam. Kimentem kávéért, és mire visszajöttem itt várt a cetli. Még az is rajta volt a végén, hogy "Puszi, Gyuri bácsi"
2022. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17. Tehát augusztus óta kuss van a témában, ma délelőtt feltűnik Puzsér véleménycikke, és csodák csodájára pár órával később (átlag O1G-user reakcióidő) véletlenül épp itt vagy kommentelni egy rendkívül eredeti orosz bábállamosat. Mik vannak, de tényleg. :))


Btw az nem tudom feltűnt-e, de a Soros-poén csak azért nem öregedett jól az ellenzéki térfélen, mert közben kiderült, hogy amivel a Fidesz évekig kutyázta az ellenzéket, az konkrétan úgy igaz, ahogy van. :DD

[link]


"Az elmúlt években a magyar politikai térben nagyon óvatosan kellett fogalmaznia annak, aki az amerikai befolyásolásra utalt, ha el akarta kerülni a „konteózás”, a „paranoia”, a „sorosozás” vádját. Egészen mostanáig."


Schiffer korrekt módon leírja, hogy hogy ne csináljatok magatokból idiótát százezredjére is, ti meg erre? Ágyaztok meg a következő kétharmadnak...zseniális. :)

2022. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!