Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Na mit szóltok Orbán texasi...

Na mit szóltok Orbán texasi beszéde alatti tömérdek magyar és külföldi ajnározós kommentelőhöz, Orbán a nemzeti hős?

Figyelt kérdés

Mindenki élteti, aki megmenti a magyar nemzetet, akire minden országnak szüksége van, mert megvédi a magyarokat a woke mozgalomtól, a rotható nyugattól, a melegektől, migránsoktól. Külföldiek is ilyen vezetőre vágynak és nekünk magyarok milyen szerencsések vagyunk hogy ő a vezérünk.


Orbán szerintem valamit nagyon jól csinál, nem tudom hogy a csapata ilyen-e, vagy ő egyszemélyben, de pontosan tudja hogy kihez hogyan kell szólni. Megdöbbentő az imádata íránta, miközben 12 éve meglopja a népét, kereszténynek vallja magát miközben 12 parancsolatot sem követi.


2022. aug. 5. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ez a meglopja a népét ugye tudod, hogy csak egy hatalmi harci hablaty szöveg.

Erre soha egyetlen bizonyitékot nem hiztak még. Ha lenne akkor börtönbe lenne.

2022. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem felvételről. A Ewing olajtársaságos poén nem ütött akkorát mint, de azért elég jó beszéd volt.
2022. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

A külföldi kommenteket nem tudom komolyan venni. Nem is tudják mi folyik az országban. Számukra Orbán a "messziről jött ember"


A magyar kommentelők meg... hát... Fideszesek. Akkor is tapsolnának ha azt mondta volna be, hogy az a terve, hogy Észak-Korea 2.0 legyünk.

2022. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az orosz ukrán béke előmozdításában tevékenykedne, sokkal többet segítene mindenkinek.
2022. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel, hogy a külföldi idiótáknak mit regél ez az őrült Orbán?
2022. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
100%
Ha a külföldiek ilyen vezetőre vágynak én szívesen kölcsön adom pár évre.
2022. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartott egy amerikaiaknak megírt beszédet. Nyilván olyan formában, hogy a közönségben tetsszen. Az ottaniak nem tudják, hogy valójában mi van itt nálunk és hogy mennyire ki vagyunk szolgáltatva az orosz érdekeknek.

A beszédben amúgy egy gondolattal még én is egyetértettem kivételesen: hogy az USA egy nagyhatalom és rengeteg minden múlik azon, hogy ők mit csinálnak. Ez azért fontos, mert az USA már egy ideje kezdi elveszíteni önmagát, kirakat-hülyeségekbe öl energiákat és a társadalom nagyon megosztott, talán sosem volt ennyire az. Nekünk viszont nem egy meghasonlott, hanem egy erős Amerikára van szükségünk. Nem rajongok értük, de sokkal inkább egy erős USA, mint hogy Kína vagy a ruszkik nyeljenek be.

2022. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a beszéddel még a texaszi láncfűrészest is felizgatta szerintem
2022. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!