Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Pink Floyd alapítója háborús...

A Pink Floyd alapítója háborús bűnösnek nevezi Bident. Vajon igaza lehet?

Figyelt kérdés

Joe Biden amerikai elnök továbbra is olajat önt az ukrán konfliktus tüzére – mondta Roger Waters brit zenész, a Pink Floyd egyik alapítója


"Ez súlyos bűn. Miért nem szólítja fel az Egyesült Államok Volodimir Zelenszkij ukrán elnököt, hogy kezdjen tárgyalásokat Moszkvával ennek a szörnyű konfliktusnak a lezárása érdekében?"


"Bármilyen háború kezdődik valahol. Ez 2008-ban kezdődött (Ukrajna és Grúzia tagságának témája először a NATO -csúcson vetődött fel . - Kb. a szerk.). Az orosz különleges hadművelet válasz volt a blokk előrenyomulására a határok közelében Bár a szövetség ezt nem ígérte, ezért cserébe Gorbacsov kivonta a szovjet csapatokat Nyugat-Európa küszöbéről” – mondta Waters. [link]



2022. aug. 7. 14:35
A kérdező szavazást indított:
igen. Igaza van
talán. is-is
nem
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Annyira érdekel egy zenész véleménye Bidenről, mint egy színész véleméyne Trumpról.
2022. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Biden nem lehet háborús bűnös, hiszen még a legelvakultabb ballos is latja, hogy nem ura a tetteinek az ember, kb a világáról sem tudd, a valódi háborús bűnösök azok, akik azt a szenilis öregembert irányítja, ahelyett, hogy hagynák hogy élete utolsó pillanatait a családja kötelékében töltse
2022. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Jeffrey Spender ***** válasza:
78%

#1


Ha a Hollywood-i tucatszínész elítélte Trump-ot, úgy tettek, mintha komoly és súlyos vélemény lenne, Biden-nél megy a kettős mérce.


De valóban, felesleges ezen görcsölni, mert sem az USA, sem az Orosz elnök nem bír olyan korlátlan hatalommal, mindenhatósággal, ahogy sokak képzelik, másokkal együtt sakkoznak.

2022. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Az összes amerikai elnök az
2022. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
#3 Én azt is leszartam, bocs, úgyhogy az én lelkiismeretem tiszta.
2022. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Hogy mivel címkézzük fel, szerintem tökmindegy. De tény, hogy egyetlen célja van, éspedig az, hogy a háborús helyzetet fenntartsa.

Amerikának az az érdeke, hogy Európa minél inkább meggyengüljön.

2022. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

Waters véleménye tökéletesen irreveláns, aki ismeri, tudja, hogy miért.

Egyébként kíváncsi vagyok, hogy mikor a legutóbbi magyarországi koncertjén nagyon csúnya kontextusba helyezte Orbán Viktort, arról mi a kérdező véleménye.

2022. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
#6 Miért lenen ez a szándéka? Ha Európa gyengül, akkor a NATO nagyrésze is gyengül, ami még nagyobb teret engedne a keleti rezsimeknek. Valamelyik konteós idióta kifejthetné már végre miért jó ez Amerikának.
2022. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
4: hosszú idő óta éppen Trump volt az, aki nem indított haborút.
2022. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

17:49: haha. Nem rajta múlt.

Szulejmani neve mond valamit?

2022. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!