Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA, Oroszország vagy Kína?...

USA, Oroszország vagy Kína? Melyik ország szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 16:53
A kérdező szavazást indított:
USA 🇺🇸
Oroszország 🇷🇺
Kína 🇨🇳
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2022. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
USA
2022. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Oroszország, mert ők az egyetlen komolyabb ország, akik nem hódolnak be a Birodalomnak.
2022. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Milyen Birodalom?? xDDDDDDD
2022. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
#4 A nemzetközi háttérhatalom, amely a bankokból és multicégekből, pontosabban az ezeket tulajdonló néhány családból áll. Övék többek között Észak-Amerika, Kína, Ausztrália, illetve Oroszországot és Fehéroroszországot leszámítva egész Európa.
2022. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

#5

Én úgy hallottam, hogy az egész Naprendszer az övék és a Hold sötét felén van a titkos bázisuk.

2022. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
5 ha ennyire be vagy x@rva, akkor miért nem takarodsz egy ilyesféle diktatúrába? Kicsit rossz lesz az életed, de nem lesz ott a háttérhatalmad.
2022. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
#7 Mert nekem ez a hazám. Miért nem te mész el, akinek nincs hazája?
2022. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az USA.

És hogy ne csak a fent olvasható öt betű álljon ott, indoklást is adok. A főbb okaim:


- én támogatom a kapitalizmust, illetve utálom a kommunistákat. (Kína már itt kiesett számomra). A három közül egyértelműen az USA nevezhető a leginkább kapitalistának.

- én az egyén szabadságát támogatom az autoriter állammal szemben. A három nevezett ország közül még mindig az USA-ban van a legnagyobb szabadság.

- a három közül a legmagasabb életszinvonal az USA-ban van.


Egyébként van, amiben az USA sem szimpatikus, pl, hogy az utóbbi időben elég erős megfigyelő államot épített ki.



A három közül egyébként Kína a legkevésbé szimpatikus, főleg mert kommunista.

2022. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyik sem. miért nincs ilyen lehetőség?
2022. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!