Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A MOL kaphat ingyen olajat az...

A MOL kaphat ingyen olajat az oroszoktól, a tranzitdíj átvállalása miatt?

Figyelt kérdés
Az ukránok miatt nem jött olaj a Barátság II . vezetéken, ezért a MOL kifizette a tranzitdíjat nekik. Ezzel a csehek és a szlovákok is jól járnak, na de mit adnak cserébe, hogy ők is hozzájutnak az olcsó olajhoz?

2022. aug. 10. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Lofaszt nem kapunk az oroszoktól, tanuljátok már meg.


Putyin megint jól kicseszett velünk orbán mrg fizet mint a katonatiszt.

2022. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
A molt régen be kellett volna szántani és nonprofit cégként kellett volna elkezdeni üzemeltetni az államnak.
2022. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen SEMMI sincs, de szerintem ezt mindenki tudja.
2022. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1#

Az ukránok nem engedik a kőolajat mivel az oroszok tranzitdíját visszaküldték.Mondván a szankciók miatt nem engedhetik az orosz utalást.Igy mivel nem fizethettek a tranzitdíjat az ukránoknak ,azok elzarták a vezeteket.

Szval ne az oroszokról beszeljél hanem az ukrán "barátainkról" akik elvileg eu tagok szeretnének lenni,es nagyon hálásak minden segítség€rt amit kapnak!!

Remélem már rájukdobnak egy atomot mert a fa$om van már ki velük!!

Slava Ukraine!!

2022. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qkker1 ***** válasza:
Tök mindegy, ki mennyit ad hozzá, nekünk a tranzitdíjat levonják a végösszegből.
2022. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az ukránok nem engedik a kőolajat mivel az oroszok tranzitdíját visszaküldték.Mondván a szankciók miatt nem engedhetik az orosz utalást."


Minő véletlen pont az az orosz bank mentesült első perctől a szankciók alól aki "nem tudott" fizetni... :D

2022. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még életemben nem vásároltam úgy, hogy ha a házhozszállítást/postaköltséget/stb. kifizettem, akkor az eladó ingyen adta volna a terméket.
2022. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!