Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország túlnépesedett...

Németország túlnépesedett lenne 160 milliós lakossággal?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
He? Ez az adat honnan van? :D
2022. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Németország 80 millió lakosú. Ennek kb a harmada lenne ideális. Magyarországon kb 5 millió lenne ideális. Túl sokan vagyunk.
2022. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Most is túlságosan nagy már a népsűrűség.
2022. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
1-es vagyok. Félreértettem a kérdést. Azt hittem, hogy szerinted ennyi van most, de már vágom, hogy mit kérdeztél. Szerintem igen, az már sok lenne.
2022. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

"Németország túlnépesedett lenne 160 milliós lakossággal?"

Leginkább attól függ, hol húzzuk meg azt a határt, amitől már túlnépesedettnek tekintjük egy ország, terület polpulációját. Németország elvileg képes lenne ellátni 160 millió embert, kérdés, hogy akkor milyen körülmények között kellene élnie az egyes embereknek, milyen életszínvonalat tudnánk biztosítani nekik, és mennyire durva szabályozásra lenne szükség a rend fenntartásához.

2022. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

"milyen életszínvonalat tudnánk biztosítani nekik,"

Mármint hogy ők maguknak, 5-ös voltam.

2022. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Isti22 ***** válasza:

A túlnépesedés nem azt jelenti, hogy mennyien élnek egy területen, hanem hogy mennyien tudnak fenntarthatóan élni egy területen.


Németország nem ilyen, erősen túlfogyasztanak, kb. 35 millió fő lenne ott most az ideális.

2022. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!