Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ugye nem lesz III. világháború?

Ugye nem lesz III. világháború?

Figyelt kérdés
Ugye van az a háború, ami Oroszország és Ukrajna között folyik, de most nemrég hallottam olyanról is, hogy Kína és Taiwan között is van valami konfliktus. Ugye ezek nem fognak kiterjedni akkora területre, ami már világháború lenne? Eléggé aggaszt ez a dolog, mert fiatal vagyok még, 20 év alatti, és nem szeretném, ha még azelőtt tönkremenne a világ, hogy éltem volna ténylegesen. Így is van elég baj a világgal, ahogy elnézem, de remélem, hogy harmadik világháború azért nem lesz.

2022. aug. 17. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Kár ezen pörögnöd, nem tudom befolyásolni az eseményeket. A magad életét kell úgy írányítanod, hogy mindig tudj reagálni. Egyébként gondolj bele abba, aki mondjuk 1900-ban született és volt olyan szerencsés, hogy túlélt két világháborút, a gazdasági válságot, a nácikat, a kommunistákat, a hiperinflációt...
2022. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*nem tudod
2022. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha továbbra is ilyen mértékben fognak emelkedni az energiahordozók árai akkkor abból biza lesz világháború.
2022. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem fog háboruzni ahoz pénz kel ma már senki nem fog ingyen harcolni az ukránok se harcolnának csak a férfiakat nem engedi el a határon.Az orosz katonálnak meg kaját se adnak ezért fosztogatniuk kell.Normális ember munkát keres hogy, pénze legyen amiböl élhet.Ha magyarországon háboru lenne az összes fital lépne innen max nyugerek maradnának mert nem képesek már új életre.
2022. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, Szerbia és Koszovó között is van konfliktus kiéleződve mostanában.


Egyébként bízzunk abban, hogy nem lesz. Szerintem nem lesz, de én február 23án még 100% magabiztossággal állítottam, hogy Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát. Erre másnap reggel felkelek, iszom a kávét és már küldi az egyik barátom, hogy lángokban áll Ukrajna. Na mondom az szép.

2022. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
A másik oroszoknak eddig se volt gazdasàguk csak földgázuk ők akkár meddig el bohockodhatnak.Náluk semmi nem változik emlékszrm mikor kamu covid járvágy volt és onlin oktatak a gyerekelnek a minuszba fára kelet mászni hogy, legyen nete.Meg az ö termöföldjeiken aknák sincsenek
2022. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy igazán kedves, és naiv kérdés.

" ha még azelőtt tönkremenne a világ..." A világ már most is totálisan tönkre van téve, és ez egyre rosszabb lesz.

És már most is világháború van, csak sok területen még elsősorban gazdasági jellegű. Nem csak az a háború, ha a tankból lőnek rád. Amúgy nem tudom, hogy te hol élsz, vagy miért nem szoktál pl olvasni a világ dolgairól, de lehet nem ártana elkezdeni.

Komolyabb szakértők se adnak többet 10-20 évnél a mostani fogyasztói társadalomnak. Szóval nagyon gyorsan kezdj el élni, mert nem sok időd van rá.

2022. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Már benne vagyunk, csak nem vettük észre.
2022. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom, mit gondoljak....ha megnézed a történelmet, háborúk háborúk sokaságán... az ember tanult valamit belőle, azt gondolod? Mindig is voltak háborúk, csak legfeljebb nem vetted észre, mert nem a te országodban zajlott, szerencsés voltál... én nem úgy látom, hogy az emberek tanultak volna a történelemből...a mai híreket olvasva nincsenek jó érzéseim, mély szomorúság fog el már régóta. Amit így-úgy tudok kezelni, mivel nem tudok állandóan erre a sok szarra gondolni, ami a világban zajlik. Olvasok, beszélgetek, zenét hallgatok, a családommal, barátaimmal vagyok.
2022. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MDaniel98 ***** válasza:
Reméljük, hogy nem, de nyilván befolyásolni nem tudjuk.
2022. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!