Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Finn miniszterelnök bulizott?

Finn miniszterelnök bulizott?

Figyelt kérdés
Állítólag drogot is használt. Mi a véleményed egy miniszterelnök nyíltan bulizhat így? Egy pasihoz is hozzádörgőzött.
2022. aug. 20. 19:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Ez a nő csaladanyaként mrgbukott.
2022. aug. 20. 19:42
 12/53 anonim ***** válasza:
68%
hozzádörgölőzés=pasizás=megcsalás Szép kis csúsztatás. Ha nektek az kell, imádjátok a képmutató Orbánt...
2022. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
27%
#9: ...de Bokai lemondott, Meg Szájer is lemondott. Meg Johnson is lemondott. A jobboldalon van következmény. A szociknál sosincs?
2022. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nezzd meg a videot pasihoz dorgolozik, ugy hogy ferjnel van.
2022. aug. 20. 19:44
 15/53 anonim ***** válasza:
67%
Én nem akartam, hogy Borkai meg Szájer lemondjon. Én elnéztem nekik, nekem belefér. Családapaként, jó keresztényként gruppenszexelni, meg anyaként bulizni is.
2022. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
77%
Ő is ember. Vagy nem tudtam, hogy a miniszterelnöki megbízatás korlátozza a szórakozást. Nincs azzal semmi baj, ha néha bulizik az ember. Ha mondjuk minden héten újabb és újabb bulikból jönnének képek és videók, az már nem annyira elfogadható, se néha néha, most istenem. Ne legyünk már ennyire képmutatóak.
2022. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
90%

De hát nem drogozott, ez csak a jobber média kitalációja. Saját maga kérvényezett egy deogtesztet, hogy bizonyítsa, hogy csupán a sajtó akarja lejáratni.


Azt még kurválkodásnak nevezni, hogy valaki egy szórakozóhelyen egy férfival táncol, azért eléggé álszent :D Mit csináljon? Menjen az Epstein-szigetre, mint Trump? B@sszon be pálinkafőzés alkalmából, mint az Orbán? Másszon ki bedrogozva az ablakon egy melegorgián, mint a Szájer? Tartson "bunga bunga partikat", mint a Berlusconi?


7-es: Bojo nem abba bukott bele, hogy bulizott, hanem abba, ahogy, és amikor bulizott: ameddig Nagy-Britanniában a tomboló koronavírus miatt az egész országra érvényes lockdown volt, addig ő a kabinettjével és a munkatársaival százfős bulikat tartott.

2022. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Bulizhat, persze de ennek is megvan a maga határai, ő ezen túllépett.
2022. aug. 20. 19:46
 19/53 anonim ***** válasza:
79%

Tehát ha jól értem, szerintetek


Egy liberális politikusnő bulizik, tánc közben hozzáér egy férfihoz = Egy keresztény-konzervatív politikus melegorgián vesz részt, ahol kiskorúak is vannak


Igen, tényleg ugyanaz...


Borkai meg Szájer azért mondott le, mert amin lebuktak, az már tényleg összeegyeztethetetlen volt az állítólagos ideológiájukkal, ráadásul mindkettő stikában csinálta.

Ellenben sem Szijjártó, sem Varga Juditka nem mondott le a jachtozás meg a pegasus-ügy miatt...

2022. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
17%
Nem lépett túl. Neki is megbocsátok, mint ahogy Szájernek is megbocsátottam, hogy meleg és drogozik, és Borkai úrnak is megbocsátottam, hogy családapaként és keresztényként tinilányokat becstelenített meg.
2022. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!