Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Őszintén! Hat hónappal ezelőtt...

Őszintén! Hat hónappal ezelőtt mikor hallottad a hírt: az oroszok megtámadták Ukrajnát, mit gondoltál abban a pillanatban?

Figyelt kérdés

Én azt, hogy hatalmas nagy nemzetközi szankciók lesznek amibe Oroszország pár hónap alatt beleroppan, de addig is elfoglalják fél Ukrajnát (kelet és dél) Kijev és a nyugati rész viszont megússza. És esetleg születik egy békemegállapodás miután befagy a háború már a nyáron elkezdődve aztán évekig megy majd az elszórt lövöldözés, mint a szakadárokkal.


De ilyen hatalmas lebőgésre (ukrán helytállásra) még én se számítottam. Az első gyanút a totális kudarcról már ott éreztem, amikor olvasni lehetett a híreket, hogy elhagyják a tankokat/légvédelmi eszközöket az út mentén meg komplett konvojokat lőnek ki a páncéltörőkkel.



2022. aug. 24. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Én azt gondoltam, hogy nagy baj lehet az orosz gazdaságban, meg hogy Putyin (így élete végén) halhatatlanná akarja tenni a nevét a majdani történelem könyvekben.
2022. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én azt gondoltam, hogy ezt besz0pták az ukránok. Szerencsére nem lett igazam.
2022. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Alex Fly ***** válasza:
89%
Amit én gondoltam, az fennakadna a trágárságszűrőn...
2022. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy,ez egy mestersége háboru 10000 emberel vagy mennyivel akkar be venni egy országot.Amikor minden városban ha nem bombázák le esélytelen be venni mert annyi vedezék van támadoknak semmi esély főleg a mostani fegyverekel.Régen molotov koktélal fel tartotak mindent most már vanak páncéltörök,amik a legmoderneb harci helikoptereket is le szedik.
2022. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Azt hittem két hét és vége. Két hét múlva rájöttem, hogy ez tényleg egy kamuháború Putyesztől a korrupt Zelenszkivel összejátszva, a kovid hoax folytatása.
2022. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
3%
Én azt hittem hogy az ukránok az Urálig verik vissza ezt a posztszovjet játékhadsereget. Sajnos nem így lett.
2022. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy egy gyors operatív művelettel megdöntik a regnáló ukrán kormányt és a helyébe ültetnek egy oroszbarát bábkormányt. Némi szankciók, üzengetés, de helyreáll utána a világgazdasági "rend" fél éven belül.

Igaz én fél laikus vagyok az ukrán rezisztencia előre becslésében, de úgy tűnik az FSZB sem tud számolni, elemezni 😂

2022. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Már megint a barbár szlávok háborúznak? Most komolyan ennyire nem tudnak civilizáltan élni a 21.századi Európában? Bárcsak Churchillék anno folytatták volna a háborút, még míg nincs a szovjeteknek atomjuk.
2022. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is simán azt hittem, hogy 2 hét és megadják magukat az ukránok...
2022. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogya büdös p*ába történhetetett ez meg? A XXi. sz.-ban? Miért?

Puttyantó egyáltalán gondolkodik?

Ennek nem lesz jó vége.

2022. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!