Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » NATO ban ez hogy működik?

NATO ban ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Ha pl 2 NATOS ország háborúzni kezd, mert az egyik megtámadja a másikat, ebbe beleszólhat a NATO? vagy az ellen mennek aki a támadást indította?

Valamint ha 1 NATO tagország megtámad 1 másikat annak van következménye? pl ha a Magyarország megtámadja Szerbiát akkor mi támadtunk 1 nem NATOS országra, ergo nem önvédelem hanem támadás! ez esetben a NATO nak segítenie kell nekünk vagy nem?



2022. aug. 26. 03:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10

kérdést írtam ki, amire választ kaptam! majd erre is kérdeztem valamit! elég nevetséges hogy bármelyik NATOs ország hadat üzenhet nekünk következmény nélkül... de azért "védelmi szövetség" ennyit erről! egyébként irigyellek hogy ennyi szabadidőd van! ha veszekedni akarsz akkor ne velem, ha nyafogni akarsz akkor azt meg a pszichológusodnak! na pá 👋

2022. aug. 30. 08:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!