Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egy nő férfiként azonosítja...

Ha egy nő férfiként azonosítja magát, akkor miért akar gyereket szülni?

2022. aug. 27. 00:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
áááááá, eLMeBeTeQ, ez mekkora, ezt megjegyzem 🤣
2022. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő az a szivárványtojást tojó kakas.
2022. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, ezt hogyan magyarázzák meg az LMBTQ-sok. Bár gondolom, nem fognak válaszolni.
2022. aug. 27. 00:12
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
0:20. "Leszbikus szülők gyermeke vagyok akik nagyon támogattak". Ez a magyarázat.
2022. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#5: Azt hiszem, mégse kéne nekik engedélyezni az örökbefogadást.
2022. aug. 27. 00:16
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Én elfogadónka tartom magam, viszont döntse már el, hogy férfi vagy nő :D
2022. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Na, LMBTQ vagyok ha már skatulyázni kell. Meleg vagyok.

Valahol nekem is fura, hogy miért nem tudja magát elfogadni valaki olyan neműnek aminek született. De csak ennyi hogy számomra érthetetlen, mert annak ellenére hogy a palikat szeretem, sosem akartam nő lenni.

De ez csak ennyi. Csinálják ha jó nekik. Egyébként nem tudom ti mit láttok, kedves válaszolók, de én két boldog embert látok. Hol itt a probléma? A saját testével meg mindenki had csináljon már azt amit akar...

Nektek ez miért fáj? Miért van bennetek ennyi gyűlölet, és ítélkezés?

Ártanak ők nektek azzal, hogy boldogok? A gyerek dologról meg ja biztos jobb egy árvaházban felnőni pl mint két szerető szülővel...

2022. aug. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#8: Csak annyi a bajom, hogy a gyerekre talán rossz hatással lesz, hogy az "apja" szülte, a belé tömött hormonokról nem is beszélve...
2022. aug. 27. 00:54
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

5.

Férfi vagy?


Vagy fogyi?

8.


"A saját testével meg mindenki had csináljon már azt amit akar..."


Azzal csilálj amit akarsz, de ne a mi testünkkel! Bántja a szemünket, hogy az utcán ....tok!

2022. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 steven95 ***** válasza:
31%
Izzadjatok a látványtól. Hagy örüljek már. Kíváncsi vagyok mit kompenzáltok túl mások létezésének elviselhetetlenségén. Ja, nem.
2022. aug. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!