Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezzel a véleménnyel mi a...

Ezzel a véleménnyel mi a probléma?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kommentet ami maximálisan igaz, mégis úgy lepontozták mint állat. A mai interneten lézengő magyarok tényleg ennyire komcsik?


"Sztálinék rengeteg embert hurcoltak el gulágokba, Szibériába, mindenkit vittek el aki nem elég lelkesen tapsolt Sztálinnak, kiirtotta a politikai ellenfeleit ez volt a tisztogatás, ráadásul benyomult ide a mocskos rohadt hordája és lezullesztették MO.-t, meg hány emberi életet követelt itt is a kommunizmus. Ismertem valakit akinek agyonverték az apját az ávósok. Én úgy gondolom hogy Sztálin nagyobb tömeggyilkos volt Hitlernél."


2022. aug. 27. 10:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ember hülye
2022. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Isti22 ***** válasza:
54%
Nem tudom, függ a szövegkörnyezettől is. Talán Hitler relativizálására akarta használni Sztálint.
2022. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Készülünk.
2022. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igazából nincs mire készülni, mert most mi érvet lehet felhozni a véres komcsi rendszer mellett, azonkivül hogy egyes seggnyalók meg beteg emberek jól járnak? Vitához ellenérv is kellene.

A végén viszont Hitlert lehet nem kellett volna felhoznia, de egyébként nem azt írta Hitler jó volt, csak hogy Sztálin több embert csináltatott ki. Ami viszont racionálisan gondolkozva elfogadható tény.

Egyszerűen csak nem szeretnék csőlátású lenni, ezért kérdeztem, hátha mégis lenet valami érvet felhozni mellette, ami nekem nem jut eszembe :D Annyival is okosabbak lennénk.

2022. aug. 27. 10:43
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak olyan eszelős emberek, akik elfogultság alapján pontoznak. Írhatsz te bármivel kapcsolatban, bármilyen logikus következtetést, ha talál az érvelésben akár 1 db neki nem tetsző szócskát, akkor már gondolkozás nélkül megy is a piros X. Ezért kéne bevezetni az alkomment szekciót. Aki lepontoz valakit, az kötelező jelleggel fejtse is ki a nemtetszés konkrét okát! Ennek elmulasztása esetén, érvénytelen lenne a negatív pontozása.
2022. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy Sztálin jó ember volt.Megállították a németeket de elfogytak az oroszok,ezért kellett jóvátételi munkára menni millióknak.

"ráadásul benyomult ide a mocskos rohadt hordája"-előtte a magyarok mocskos rohadt hordája vonult be gyilkolni a szovjetunióba.de nem is folytatom ill nem térek ki jobban a részletekre.a lényeg hogy az általad leírt dolgok nulla százalékot érdemelnek.

2022. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5-ös: Igen, az a baj a vitával is, hogy maga a vita sem lenne probléma mint olyan, tanulni lehetne belőle, ha pl. valakinek nem tetszik valami, és elmondja miért,érvekkel, de sajnos a vitához kell egy szellemi szint, ami ugye sokaknak nem adatott meg sajnos, a fejlődés meg megint olyan dolog, amire nem minden ember képes

:(

2022. aug. 27. 11:00
 8/23 A kérdező kommentje:

6-os: persze hogy nem folytatod, és nem térsz ki jobban a részletekre, mert nem is tudnál már semmit írni :D

Itt kifogytál. Gondolom az amerikaiak is full hősiesek voltak, igaz? :D

Egyébként egy ilyen rendszert egy jó embernek lehetetlen lett volna fenntartani. Egy jó ember hogy a bánatba dönthetett ukrajna kiéheztetése mellett? Rakás ember meghalt ott is. Szükség volt e rá az más kérdés, de szerintem egy jó ember képtelen lett volna azokra amikre Sztálin.

2022. aug. 27. 11:07
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
8) ennek fuss neki még egyszer.vagy ha nem érted amit írtam akkor tájékozódj, bőven van a neten információ hozzá.
2022. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9:Van az a végtelenül buta embertípus, aki úgy akarja magát okosnak mutatni/képzelni, hogy a levegőbe beszél :D Igaza van 5-ösnek. Felesleges ilyen emberekkel beszélni. Mit olvassak? Hogy mit írtak azok akik kellően szervilisek voltak kinyalni bizonyos népcsoportok, és érdekcsoportok ánuszát? Majd agymosom én is magam, ha úgy alakul, egyelőre nem, sorry :D

Ha nem arról szólt volna a világ mindig is, hogy ilyen olyan izmussal, meg így úgy megindokolva egyesek (egyes csoportok) magukhoz ragadják a hatalmat, sokkal jobb hely lett volna, de vannak mindig akik megtalálják a módját, miért szükségszerű szopnunk, hogy pár "embernek" jó legyen. Az meg hogy még jó embernek is kiáltjuk ki őket, szerintem nem ugyanazt a filmet nézzük.

A retkes kommunisták képesek voltak utólag embereket eltüntetni képekről, sorozatgyilkosságokat eltitkolni, megölni azt aki nem hazudik úgy ahogy ők akarják. Szerintem kezeltesse magát akinek ez imponál.

2022. aug. 27. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!