Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy képmutatóak a zöldek?

Figyelt kérdés
A jövőben nagy mennyiségű kőolajat fogunk kapni tankerhajókkal, mivel vezetéken át nem szállítanak az oroszok. Nem aggódnak a zöldek a tankerhajók káros anyag kibocsájtása miatt? Környezetbarátabb volt, amíg vezetéken át kaptuk a kőolajat!

2022. aug. 28. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok az ál zöldek van igazi zöld is, csak nem hires annyira!
2022. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem, sajnos még elég sok korlátolt ember van rajtad kívül, aki szerint egy zöldnek nem állhat ki környezetvédelemtől eltérő ügyekért.
2022. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Ó a zöldek!

Tüntetnek egy atomerőmű ellen, tüntetnek egy vízierőmű ellen, de soha nem tüntetnek egy hőerőmű ellen.

Ezeket kéne komolyan venni?

2022. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

#3


Így van, ezt kellene sulykolni, nem pedig a kérdező hülyeségét, aki kb. azt mondja, hogy egy zöldnek Ukrajna lerohanását is támogatnia kell.

2022. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi zöldek el vannak halgattatva nem kapnak lehetőséget!
2022. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Köztudott hogy egész európa magyarorszagra hordatja a szemetét kamionokkal vonatokkal és a magyar szemétégetőkben égetik és a magyar emberek ezt szívják be.


Én még egyszer sem hallottam, hogy a zöldek ez ellen felszólaltak volna.

Vagy megállították volna a hataron a kamiont vagy ilyesmi.

Szoval humbug az összes.

2022. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem képmutatók hanem ezeket és a többi hasonló álszervezetet multinacionális cégek hozzák létre és szponzorálják a háttérből. Mindig azt mondák amiből éppen hatalmasat tudnak kaszálni a gazdáik akik etetik őket...
2022. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem kevered a savakat.

A zöldek nem képmutatóak, hanem vagy elhiszik amit csinálnak - akkor buták, vagy maguk sem hiszik, hogy helyes, akkor meg hazudnak.

Maga a "zöld-ség" az egy jó dolog és ma már az óvodában kezdjük erre nevelni a gyerekeinket. Sajnos tudás nem párosul vele egyből és könnyebb hinni a szép szlogenekben, mint utána járni a valóságnak.

Nagyon jó elképzelés volt a zöldektől - mert ők kezdeményezték valamikor a múltban - hogy az eldobható műanyagokat tiltsák be. Meg is lehetett oldani a helyettesítésüket elég gyorsan. Na de azt nem gondolták át a zöldek, hogy mivel fogják helyettesíteni a műanyagot. Papírral.

Eddig a műanyagok mellett a túl sok eldobott papír volt a másik téma és hogy mennyi erdőt vágnak ki a papírgyártás miatt. Mivel most már az eddigi műanyag termékeket is papírból állítják elő, ráadásul ezeket nem lehet a felhasználásuk miatt csak úgy újrahasznosított papírból előállítani, hát még több fát kell miattuk kivágni.

Én ezt értettem előtte is, meg akik nem annyira sötétzöldek azok is értették és ezt el is fogadtuk, mert jobb, mint a sok műanyag. Na de rengeteg zöld utólag döbbent nagyot, mikor valaki mástól megtudták, hogy bizony, emiatt még több fát kell kivágni.

Vagy ott van a megújuló energia. Szép mese az, hogy milyen környezetbarát a nap, szél meg vízenergia és rengeteg jóindulatú, naiv zöld ember el is hiszi, hogy mennyivel jobb az elektromos autó, mint a benzines. Mert egyszerűbb hinni a szlogeneknek, mint belegondolni, hogy a benzinhez csak a kőolajat kell kibányászni és szétválasztani, ellenben ahhoz hogy az elektromos autóban akkumulátor és abban áram legyen, sokkal több földet, követ kell kiásni a ritkafémek miatt, ehhez sokkal több környezet károsítás, vízszennyezés és hatalmas energiafelhasználás párosul. Majd utána az áramot meg a földgáz elégetésével kell gyártani, netán atomerőműben, mivel a nap éjjel nem süt, a szél sem fúj mindig elég erősen stb. stb. stb. Most meg ott lesz a rengeteg elektromos autó tulajdonosa, aki még azt a villanyszámlát is alig fogja tudni kifizetni ami a lakásában keletkezik, nem hogy árammal töltse az autóját és leshetik, ahogy a legszennyezőbb erőműveket indítják újra a sokkal tisztább földgázas erőműveknél, meg atomreaktoroknál.

Erre van az a régi mondás: a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Ráadásul ha a butaság buzgósággal is párosul, mint a sötétzöldeknél, akkor még több kárt tudnak okozni.

2022. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen újonnan alakult zöld pártokat hozta létre a pénzhatalom, meg az is érdekes, hogy az LMP hirtelen megzöldült, de van egy ami 33 éve ugyanaz:


Ez az igazi zöld párt:


[link]


Nem frissen alakult, hanem 33 éve!


Láttam beszélni a Medveczki Zoltánt

2022. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok


Mondjuk hallani se nagyon lehet róluk , ezért irtam, hogy el vannak nyomva, hogy a kamu zöldek a helyükbe léphessenek!

2022. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!